• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-11514-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه کربلا مازندران:

دانشجو باید در بستر واقعیت ها مطالبه گری کند

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: دانشجو باید دربستر واقعیت ها مطالبه گری کند.


به گزارش ایسنا مازندران، محمد حسین بابایی در آئین تکریم و معارفه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی مازندران که صبح امروز در سالن طبری دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، اظهار کرد: دانشجویان بسیجی در این جناح بازی ها نباید بازی بخورند.

وی با بیان اینکه دانشجو باید در بستر تربیت نقش آفرینی کند، افزود: دانشجو آرمان گرا و متناسب با آرمان ها و دربستر واقعیت ها باید مطالبه گری کند.

بابایی خاطرنشان کرد:در دانشجویان بصیرت و تقوا موجب اثرگذاری شده است و هر دانشجویی مزین به این دو ویژگی بود اثر مشخصی از خود بر جای گذاشت.

فرمانده سپاه کربلا مازندران نصریح کرد: تنها زمانی پیشرفت می کنیم که بصیرت و استقامت خود را تقویت کنیم.

وی با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی نقش مهمی در ایجاد دولت اسلامی دارد، یادآور شد:انقلاب اسلامی میراث عاشورا است و بسیج دانشجویی می تواند بهتر از هر گروهی در این زمینه کمک کار باشد.

بابایی با بیان اینکه دانشجویان بسیجی نقش مثبتی در آماده کردن جامعه برای تشکیل دولت اسلامی باشند، خاطرنشان کرد:در هیئت های اندیشه ورز باید برای تشکیل دولت اسلامی فکر صورت بگیرد و راهکار ارائه کرد.

به گزارش ایسنا مازندران،در این مراسم از زحمات شهرام نوری مسئول سابق بسیج دانشجویی مازندران تکریم و سیدامیر سادات کرمی به عنوان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان مازندران معارفه شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: