• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-1585-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:

هدف دشمن،دلسردی مردم از انقلاب است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: هدف دشمن از القای ناکارآمدی،دلسردی مردم از انقلاب است.

 

به گزارش ایسنا مازندران،نصرت الله لطفی  در جلسه برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در سالن شماره یک استانداری مازندران برگزار شد، با بیان اینکه یکی از وظایف مشترک کارگروه های مختلف ستاد برنامه ریزی اندیشه ورزی است، اظهارکرد: شرایطی فعلی استثنایی ترین شرایط بوده که باید با اتحاد و همدلی از آن عبور کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم از انقلاب راضی هستند اما از عملکرد راضی نیستند، تصریح کرد:شاید تمام این ها به عدم اطلاع رسانی خدمات به مردم بر می گردد و در این راستا باید اطلاع رسانی شفاف  صورت بگیرد .

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: علیرغم همه تهدیدها، کارکرد نظام اسلامی روبه فزونی است و تاثیرگذاری زیادی در منطقه دارد، به طوری که در سال های اخیر دشمنان و آمریکا 7 تریلیون دلار در منطقه سرمایه گذاری کرده اند که هیچ دستاوردی برایشان نداشته و این نشان از تاثیرگذاری انقلاب اسلامی است.

لطفی ادامه داد: دشمنان بنا دارند تا با القای ناکارآمدی، مردم را از نظام اسلامی دلسرد کند و باید تلاش کنیم تا با خدمت رسانی بیشتر جلوی توطئه ها و ترفندهای بیگانگان را بگیریم.

وی با اشاره به اینکه باید ید واحده باشیم، گفت: امروز جای گله و انتقادات نیست؛ اکنون با همدلی و انسجام عملی باید از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: امروز ایران و اسلام  در معرض جنگ پیچیده قرار گرفته است، در مقام این عمل باید انسجام ملی داشته باشیم و هرگونه شائبه را کنار بگذاریم .

لطفی با بیان اینکه تبیین دستاوردهای بی بدیل انقلاب اسلامی ضرورت جامعه است، یادآور شد: تبیین کارنامه ۴۰ ساله انقلاب و نظام اسلامی از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: احصاء و پاسخ منطقی و باورپذیر به شبهات اصل مهم دیگری است که باید با استفاده از ابزارهای نوین مورد توجه مسئولان باشد زیرا دشمن در شبکه های مجاری و ۳۰۰ شبکه فارسی زبان در حال سیاه نمایی و تخریب انقلاب اسلامی است.

*لزوم جهانی کردن اندیشه های انقلاب اسلامی

آیت الله نورالله طبرسی در این جلسه  با اشاره به اینکه باید فلسفه قیام عاشورا برای نسل های مختلف نهادینه شود، اظهار کرد:واقعیت های انقلاب را باید به مردم نشان دهیم.

وی افزود: وضعیت اقتصادی، اجتماعی و بهداشتی مردم باید بررسی شود، تغییرها نسبت به حکومت گذشته مشهود است .  

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه باید برابر برنامه های دشمنان آماده باشیم بر لزوم برپایی باشکوه جشن های انقلاب در چهلمین سال پیروزی تاکید کرد و گفت: باید اندیشه های انقلاب اسلامی را جهانی کنیم.

طبرسی تصریح کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طبق منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری باید پرشور و به صورت مردمی برگزار شده تا مایه هراس دشمنان اسلام شود.

وی همچنین افزود: برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نمایش کارنامه انقلاب از جمله برنامه های تعیین شده است؛ باید خدمات انقلاب اسلامی علمی و عملی به مردم نمایش داده شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه خدمات و دستاوردهای انقلاب برای مردم روشن و مشخص شود، گفت: این امر سبب بازآفرینی اعتماد مردم نسبت به نظام و انقلاب خواهد شد.

طبرسی ترویج و نشر ارزش های انقلاب اسلامی را بین دانش آموزان مهم دانست و خاطرنشان کرد: انجام کارهای فرهنگی و عمرانی و معرفی ریشه های انقلاب اسلامی و بازگویی آن برای مردم در دستور کار قرار گیرد.


 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: