• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-4714-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

مسئول بسیج سازندگی مازندران خبر داد

اجرای رزمایش محرومیت زدایی در قالب 450 گروه جهادی در مازندران

مسئول بسیج سازندگی مازندران از اجرای رزمایش محرومیت زدایی در قالب 450 گروه جهادی در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، غلامرضا شریعتی امروز سه شنبه در نشستی با خبرنگاران که در ساختمان بسیج سازندگی استان برگزار شد، با اشاره به  خدمات سراسری  پروژه های جهادی در سراسر استان و رزمایش نهضت خدمت رسانی به محرومان، محور اساسی فعالیت بسیج سازندگی را محرومیت زدایی و خدمت بی منت به مردم استان عنوان کرد.

وی از تشکیل ستاد مشخص به ریاست استاندار برای رفع محرومیت های استان خبر داد و افزود:  تعداد گروه های جهادی منسجم موجود در استان  ۷۵۰ گروه بوده که با منابع متعدد اعتباری در جهت محرومیت زدایی اقدام می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا در مورد اقدامات صورت گرفته در حوزه محرومیت زدایی نیز خاطر نشان کرد: تأمین مسکن،  جهیزیه،  سبد غذایی و کالا از جمله خدماتی است که توسط بسیج سازندگی در راستای خدمت گذاری به مردم صورت می گیرد.

شریعتی  در مورد خدمات حوزه های عمومی نیز تصریح کرد:  بهداشت و درمان، کشاورزی، بهداشت، آب و غیره نیز کمک ها و اقداماتی بوده که از سوی بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی صورت گرفته است.

 وی با تاکید بر توجه بیشتر برای رفع محرومیت در مناطق محروم در استان تصریح کرد: از ۹ تا ۲۹ شهریورماه در قالب طرح نهضت خدمت رسانی در قالب ۴۵۰ گروه جهادی رزمایش محرومیت زدایی اجرا می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا از ساخت ۹۰ واحد مسکونی برای نیازمندان، رفع محرومیت در ۱۰ محله آسیب پذیر و کم برخوردار در شهرستان های نکا، میاندرود، ساری، قائمشهر، بابل، آمل، فریدونکنار و نور و اجرای پروژه های مختلف عمرانی نظیر مسکن خبر داد و یادآور شد: همچنین ۵۰ گروه پزشکی برای درمان و ارائه خدمات در رزمایش و مانور مناطق محروم و حاشیه شهر به ارائه خدمات می پردازند.

شریعتی تصریح کرد: از سال گذشته تاکنون با کمک خیران بیش از ۲۵ میلیارد تومان در بخش محرومیت زدایی هزینه شده است و این میزان امسال به ۵۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

وی گفت: همچنین چهار پروژه مشترک آبرسانی و تامین ۱۰ سری جهیزیه با همکاری ستاد فرمان حضرت امام راحل در قالب رزمایش نهضت محرومیت زدایی اجرا خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا گفت: قرارگاه خدمات رسانه ای رزمایش سراسری اقتدار عاشوراییان در حال شکل  گیری است که در دو بخش رزمایش رزمی و نهضت خدمت رسانی مردم انجام وظیفه می کند.

شریعتی  افزود: نمایشگاهی از سوم تا ششم مهر ماه در نمایشگاه بین المللی نیاوران با هدف ایجاد بازار صادراتی و معرفی برند های  و محصولات با قابلیت صادرات برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: