• یکشنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-2385-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی:

استاندار در معرفي مناطق آزاد اقتصادی احساسي عمل كرد/ ظرفیت مازندران برای داشتن 3 منطقه آزاد تجاری،اقتصادی

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احساسی عمل کردن استاندار در معرفی منطقه آزاد گفت: مازندران شرایط لازم برای داشتن سه منطقه آزاد تجاری و اقتصادی را دارد.

به گزارش ايسنا مازندران،قاسم احمدی در نشست با خبرنگاران در چالوس با اشاره به انعكاس خبری از سوي روابط عمومي استانداري مازندران مبني بر مصوبه شوراي توسعه و برنامه ريزي استان در معرفي مناطق آزاد و ويژه اظهاركرد: اين كه در اين مصوبه آمده است كه بندر اميرآباد به عنوان بندر آزاد تجاري و سایرشهرها از جمله نور،محمود آباد،آمل،رامسر، فريدونكنار و نوشهر به عنوان مناطق ويژه اقتصادي معرفي شده است بايد گفت كه از استاندار مازندران انتظار نداشتم چنين احساسي عمل كند.

وي با بيان اين كه این مصوبه نیازمند بازنگری است، افزود:  پرونده منطقه آزاد در كميسيون اقتصادي مجلس بسته شد و اين کمیسیون این طرح را به صحن علنی فرستاد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بيان اين كه از سال 89 نوشهر به عنوان منطقه ويژه اقتصادي معرفي شده است، تصريح كرد: نبايد با شعور مردم غرب استان بازی کرد، از سال ها قبل اين امتياز به بندر نوشهر داده شده است.

احمدی با گله مندي از برخي نمایندگان مجلس در مازندران گفت:انتظار مي رود همكاران من در اين زمينه صحبت هاي عقلاني و منطقي داشته باشند و باید به صورت تساوی استان دیده شود.

وي با اشاره به اين كه رعايت عدالت موجب ايجاد نگاه شرق و غرب استان مي شود، تاكيد كرد:به بندر نوشهر با 100 سال قدمت نبايد اين گونه نگريسته شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بيان اين كه تا زمانی نگاه به غرب استان مازندران چنین باشد مردم به دنبال استانی جدید هستند، خاطرنشان كرد: نمایندگان استان در شورای برنامه ریزی و توسعه نگاه عادلانه و عدالت محور داشته باشند و از استاندار مازندران انتظار اين است كه سريعا نسبت به بررسي و بازنگري موضوع اقدام كند.

وي با بیان این که در مازندران شرایط لازم برای سه منطقه آزاد تجاري و اقتصادی وجود دارد، تاكيد كرد: نوشهر و چالوس به عنوان منطقه آزاد گردشگری، بابلسر و فریدونکنار به عنوان منطقه تجاري، فناوري و بندر امیرآباد به عنوان منطقه تجاری، صنعتي درنظر گرفته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: