• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1585-5
  • خبرنگار : 49006
  • منبع خبر : ----

نماینده شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی:

لزوم برخورد قانونی و جدی با اختلاسگران اقتصادی

نماینده شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با اختلاسگران اقتصادی که نظم اقتصادی کشور را برهم می زنند،باید برخورد قانونی و جدی صورت گیرد.

به گزارش ایسنا مازندران،در نشست گزارش عملکرد نماینده مردم شهرستان های غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی که عصر دیروز در تالار پذیرایی سیرنگ تنکابن برگزار شد، شمس الله شریعت نژاد نماینده شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن با اهمیت خواندن برگزاری این گونه همایش، به شرایط فعلی اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: ما موظفیم عملکردهایمان را به مردم گزارش بدهیم، بنابراین با برگزاری این گونه همایش ها می توانیم مستقیما با مردم دیارمان گفت و گو کنیم.

وی خاطرنشان کرد: گرچه در حال حاضر ما در کشور با مشکلات زیادی مواجه هستیم، اما ملت هر کشوری که انقلاب می کند و استقلال می خواهد باید این سختی ها را هم تحمل کند.

شریعت نژاد همچنین با اشاره به این که ملت برای به پیروزی رساندن این انقلاب جوانان زیادی از نقاط مختلف کشور را فدای انقلاب کردند، افزود: بسیاری از این جوانان به شهادت رسیده یا جانباز شدند و حتی در زمان جنگ اسیر دشمن شدند؛ بدترین شکنجه را تحمل کردند تا اسیر خواسته های ناحق دشمن نشویم.

نماینده شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود به اهمیت تولید محصولات کشاورزی در کشور اشاره کرد و یادآور شد: اگر می خواهیم کشورمان را از وابستگی بیگانگان رهایی ببخشیم، باید در امر تولید محصولات کشاورزی مرغوب تلاش کرده و صادرات مطلوبی داشته باشیم.

شریعت نژاد در ادامه به مبارزه با اختلاسگران اقتصادی و برخورد قانونی با آنان اشاره کرد و افزود: با اختلاسگران اقتصادی که نظم اقتصادی کشور را برهم می زنند،باید برخورد قانونی و جدی صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: