• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-3514-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل پخش فراورده‌های نفتی مازندران خبر داد

عادی شدن وضعیت جایگاه‌های عرضه سوخت در مازندران

مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی مازندران دقایقی پیش در جمع خبرنگاران از عادی شدن شرایط جایگاه های عرضه سوخت تا پایان امروز پنجشنبه یازدهم مرداد ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، حسینعلی طالبی با اشاره به اینکه برخی جایگاه‌های عرضه سوخت استان مازندران از دیروز شاهد ازدحام خودرو شده، اظهار کرد: به جهت توجه مردم به برخی شایعات منتشره از سوی معاندین نظام به وسیله فضای مجازی، مانند تلگرام و ... مبنی بر افزایش قیمت سوخت و همچنین کمبود بنزین در کشور، ازدحامی پدید آمد که برای پاسخ به آن وقفه ای در توزیع ایجاد شد.

مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی مازندران تاکید کرد: با تلاش همکاران شرکت و همکاری مضاعف رانندگان سخت کوش و متعهد بخش توزیع سوخت، مشکل وقفه و ازدحام جایگاه‌های سوخت مازندران تا آخر وقت امروز رفع و شرایط به حالت عادی بر می‌گردد.

وی بیان کرد: اگرچه در شبکه های مجازی برخی معاندین به منظور القاء ناکارآمدی نظام در ارائه خدمات شایسته به مردم از هر حربه ای استفاده می کنند اما مردم باید هوشیارانه با مقایسه واقعیت های موجود نقشه دشمنان را خنثی کنند.

طالبی با یادآوری اینکه سناریوی ازدحام خودرو در جایگاه های سوخت از رامسر آغاز شد و پس از کشانده شدن به استان گیلان مجددا به مازندران و شهرهای مرکزی استان سرایت کرد، گفت: تمام جایگاه‌های عرضه سوخت از بنزین کافی برخوردار بوده و حتی در برخی اوقات 50 تا 60 درصد با افزایش توزیع سوخت مواجه هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: