• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-2814-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان مازندران خبر داد

به کارگیری اعضای پلیس افتخاری در تامین امنیت سواحل دریا

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان مازندران از به کارگیری 300 نفر از اعضای پلیس افتخاری در طرح تامین امنیت سواحل دریا خبر داد .

به گزارش ایسنا مازندران،نوروزعلی شالیکار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: يکي از ارکان مسلم امنيت به عنوان يک پديده اجتماعی، مشارکت اقشار مختلف جامعه در حفظ تعامل فعال آنها با حوزه امنيتي و گسترش و استمرار آن است.

وی افزود: در اين راستا نيروي انتظامي با ايجاد پليس افتخاري اقدام به اجرايي نمودن مشارکت مردمي در حوزه امنيت کرده است.

شالیکار از مهم ترین اهداف این طرح را تجلي همدلي و همزباني مردم و پليس عنوان کرد و یادآور شد:استفاده حداکثري از ظرفيت مردمی و نقش پليس افتخاري در امنيت مهم و ضروری است و به کارگيري آنان در ماموريت هاي ناجا قطعا مي تواند نقش به سزايي در کاهش آسيب هاي اجتماعي داشته باشد.

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان مازندران درادامه تصریح کرد: به همین منظور فرماندهی انتظامی استان مازندران در ماموریت تامین امنیت سواحل دریا توانست از ظرفیت های 300 نفر از پلیس افتخاری در راستای مشارکت اجتماعی در امنیت استفاده نماید.

وی گفت: امروز پليس افتخاري در مدت کوتاهي که با ناجا همکاري مي کند، توانسته است در ماموريت هاي مهم و اساسي حضوری فعال داشته و با عملکرد درخشان خود ، افتخاري براي ناجا به ثبت برساند که به همین منظور از 20 نفر از اعضای فعال پلیس افتخاری در فرماندهی انتظامی شهرستان ساری تجلیل و قدردانی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: