• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-488-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

گلایه بهترین دروازبان فوتسال آسیا و جهان از مسئولان ورزش مازندران؛

جایی در ورزش مازندران ندارم!

بهترین دروازبان فوتسال آسیا و جهان گفت: جایی در ورزش مازندران ندارم.


احمد رضا رضایی کاپیتان تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران با گلایه شدید از بی توجهی مسئولین ورزشی مازندران اظهار کرد : متاسفانه مسئولین ورزشی استان مازندران هیچ ارزشی برای قهرمانان خودشان قائل نیستند و خیلی زود همه چیز را فراموش می کنند.

بهترین سنگربان جهان ادامه داد : پس از کسب چند قهرمانی جهانی و آسیایی و افتخاراتی که به عنوان یک مازندرانی در جهان کسب کردم جایی در ورزش مازندران ندارم .

رضایی ضمن گلایه شدید از تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال کشور ، گفت: با این همه رزومه و افتخار آفرینی که در آسیا و جهان کسب کردم باید برای حضور در تیم استان تست بدهم در حالی که بازیکنانی که به هیچ وجه شرایط نرمالی نداشتند به دلیل روابط با مربی گلرها و فعالیت های انتخاباتی در ستاد مدیرعامل جذب شدند؛ واقعا جای تاسف دارد که با یک ملی پوش چنین برخوردی می شود.

کاپیتان تیم ملی فوتسال ادامه داد : بدون اینکه بخواهند به رزومه من نگاهی بیاندازند می گویند در حد و اندازه های تیم نیستم، این تیم چندین سال است که به صورت دورهمی اداره می شود و انگار کسی نباید به جمع آنها اضافه شود؛تمام تست گیری ها هم جهت رفع تکلیف و فرمالیته است.

رضایی ضمن انتقاد مربی دروازبانان شهروند ساری گفت : بد نبود که "آقای بخشی" با سرچی در اینترنت از رزومه و سوابق فوتسالی ام اطلاعات کسب کند؛ به عنوان یک بازیکن ملی پوش اصلا نباید تست می دادم اما به جهت احترام و به دلیل این که به خود ایمان داشتم، این کار را کردم اما این دوستان بدترین توهین ها را نثارم کردند که واقعا برایشان متاسفم .

رضایی در بخشی دیگر از صحبت هایش خواستار توجه بیشتر مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به قهرمانان شد و بیان کرد: از  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران توقع داریم اوضاع و شرایط قهرمانانی که در آسیا و جهان نام ایران و مازندران را زنده نگه داشتند را درک کنند و در این مواقع نگذارند به قهرمانان بی احترامی شود.

بهترین سنگربان آسیا و جهان با اشاره به پیشنهادات خوب در چند فصل اخیرش از تیم های ایرانی و خارچی، گفت :پس از بازی های آسیایی و جهانی که در آن قهرمان شدیم و من هم بهترین گلر جام ، پیشنهادات خوبی از تایلند و چند کشور آسیایی و همچنین چند پیشنهاد داخلی داشتم  که به دلیل شرایط کاری ام و این که کارمند اداره کل بهزیستی هستم دوست داشتم در شهر ساری و در تیم شهروند باشم اما برخوردهای زشتی با من شد که این رفتارها حسابی ناراحتم کرده است.

وی مجدد خواستار رسیدگی به اوضاع قهرمانان شد و بیان کرد: امیدوارم شهروند امسال در این فصل موفق باشد ولی اگر حضور در تیم شهروند، بنا بر حضور فعال در ستاد انتخاباتی باشد، من طبق شرایط و ارتباطاتی که دارم شاید تاثیرگذارتر از افراد دیگر باشم .

رضایی در پایان گفت : از مدیرکل بهزیستی که همیشه حامی بنده بودند تشکر می کنم و مجددا دیگر رسما از مدیرکل ورزش و جوانان می خواهم به اوضاع قهرمانان رسیدگی کنند تا از بی احترامی ها و بی توجهی ها به قهرمانان جلوگیری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: