• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-2785-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی خبر داد

ارائه تسهیلات بلاعوض به خانواده های دارای بیش از دو معلول

نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی از ارائه تسهیلات بلاعوض به خانواده های دارای دو معلول به بالا خبر داد.

به گزارش ایسنا  مازندران، قاسم احمدی لاشکی در جلسه شورای اداری نوشهر با بیان این که شرایط امروز کشور به شکلی است که جز وحدت و اتحاد نباید چیزی بین مردم و مسئولان باشد اظهار کرد:  شاه کلید حفظ نظام هماهنگی و داشتن وحدت است .

وی با اشاره به وضعیت تحریم‌ها  افزود: بر اساس برنامه ریزی که  ترامپ انجام داد ۱۷ مرداد یک بخش و آبان ماه بخش دیگر ترحیم ها اجرا می شود و ما باید امروز برنامه ریزی لازم را داشته باشیم.

احمدی یادآور شد: در نوشهر نیروگاه ۳۰۰ مگاواتی آماده بهره برداری و ورود به مدار است که بخشی از مشکلات شهرستان و کشور را رفع می کند،این نیروگاه در آینده ای نزدیک با همه توان خود رسما افتتاح می‌شود.

نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر استفاده درست از برق تصریح کرد: متولیان برق باید قبل از قطعی برق به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به  این که افراد تحت پوشش بهزیستی و تامین اجتماعی از جمله اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه هستند خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبات ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض برای خانواده های دارای دو معلول به بالا تصویب شد.

احمدی افزود: بیمه کارگران ساختمانی نیز در مجلس و دولت در حال پیگیری است.

*185 پروژه نیمه تمام در نوشهر وجود دارد

در ادامه عبدالصمد صفرنژاد فرماندار نوشهر نیز با بیان این که این شهرستان در سال جاری بر اساس سامانه کارا دو میلیون و ۶۰۰ هزار نفر را در مدت دو هفته جذب کرد و از این نظر جز  شهرستان های برتر استان است خاطرنشان کرد: مجموع این اقدامات همه سبب شد تا وصعیت خوبی از لحاظ اشتغال داشته باشیم.

وی با اشاره به اقدامات مناسب در آزادسازی سواحل و سالم سازی دریا تصریح کرد: خوشبختانه تاکنوندریا یک قربانی گرفته اما با تمام تمهیدات ضعف ها باید بر طرف شود.

صفرنژاد با بیان اینکه باید سواحل را به بخش خصوصی واگذار کرد تا طرح‌های درخور شان مردم ایجاد شود اضافه کرد: باید به بخش خصوصی باور داشت و از آن حمایت کرد.

فرماندار نوشهر با اشاره به این که در بخش گردشگری می‌توان طرح های خوبی در این شهرستان  ارائه داد تصریح کرد: تعداد ۱۸۵ پروژه نیمه کاره در این شهرستان وجود دارد که نیازمند ۶۰ میلیارد تومان بودجه بوده اما با این وضعیت اقتصادی دیگر قابل اجرا نیست.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: