• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-5514-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامي نوشهر خبر داد

كشف يک ميليارد تومان اموال مسروقه و قاچاق در نوشهر

فرمانده انتظامي نوشهر گفت: در جريان اقدامات پليسی نيروی انتظامی نوشهر دو باند سرقت و قاچاق كالا در این شهرستان منهدم و تعداد هشت سارق دستگير و حدود يک ميليارد تومان نيز اموال كشف و ضبط شد.

به گزارش ايسنا مازندران ،شعبان مهري در حاشيه حضور شوراي تامين در محل نمايش اموال مسروقه و قاچاق در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بعد از گزارش رفت و آمدهاي مشكوک تعدادي افراد سابقه دار به انباري در يكي از روستاهاي بخش مركزي نوشهر و  تلاش شبانه روزي پليس آگاهي دو باند بزرگ سرقت منهدم و تعداد هشت نفر دستگير شدند.

وي افزود: در جريان اين عمليات حجم قابل توجهي از اموال مسروقه از جمله لوازم خانگي و كشاورزي و درب و پنجره به ارزش  150 ميليون تومان در اين انبار كشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامي نوشهر با بيان اين كه همه اين كشفيات مربوط به اواخر خرداد و اوايل تيرماه است تصريح كرد:در جريان يک كار پليسي ديگر تعداد 10 دستگاه موتور سيكلت قاچاق به ارزش 800 ميليون تومان كه به شكل هاي مختلف وارد كشور شده بود كشف و ضبط شد.

مهري با تاكيد بر نصب دوربين هاي مدار بسته  توسط شوراها و دهياران در مبادي روستاها و نصب دوربين در شهرک ها توسط مديران آن منطقه براي جلوگيري از سرقت گفت: در جريان اين عمليات بزرگ و دو پرونده ديگر دوربين و ديدن فيلم ها به ما بسیاركمک كرد .

وي با اشاره به اين كه سرقت احشام و منازل در روستاها  انجام مي شود خاطر نشان كرد: متاسفانه بسياري از شهرک ها نگهبان محله ندارند كه نياز است در اين زمينه اقدام كنند زيرا نقش زيادي در كاهش سرقت دارد.

فرمانده انتظامي نوشهر در ادامه با بيان اينكه در طرح هاي درياي نوشهر تاكنون غرقي گزارش نشده است افزود:  عدم همكاري شهرداري نوشهر مبني بر به كارگيري از نيروهاي انتظام در طرح درياي سيترا مورد گلايه دادستان و فرماندهي انتظامي نوشهر است.


 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: