• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-288-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت رزمی مازندران خبرداد

حضور 3 ورزشکار مازندرانی در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا – پالمبنگ

رئیس هیئت رزمی مازندران گفت: 3 ورزشکار رزمی کار مازندرانی در بخش آقایان امسال در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا - پالمبنگ که در کشور اندونزی برگزار می شود؛حضور دارند.

صابر اکبرزاده در گفت و گو با ایسنا مازندران، بابیان این که امسال بازی های آسیایی 2018 جاکارتا - پالمبنگ  از مهم ترین بازی ها و ایونت بین رشته ای آسیا محسوب می شود، اظهار کرد: هیئت ورزش های رزمی مازندران به همراه چند ورزشکار اعزامی با مربیان خارجی و ایرانی آقا و خانم  برای اعزام به اردوی آماده سازی مسابقات آسیایی جاکارتا طی چند روز گذشته مازندران را به مقصد اندونزی ترک کردند.

وی با بیان این که مسابقات آسیایی جاکارتا – پالمبنگ به مدت 15 روز از 27 مرداد ماه تا 11 شهریور امسال در کشور اندونزی برگزار می شود تصریح کرد: این بزرگترین رویداد ورزشی قاره ای است که جزء المپیک آسیایی بوده و با حضور ۴۲ رشته از فدراسیون های ملی  به صورت کاروان از ایران اعزام می شوند.

  رئیس هیئت رزمی مازندران در ادامه بیان کرد: رشته پنچاک سیلات یکی از رشته های ورزشی سنتی و اصیل اندونزی زیر نظر فدراسیون رزمی بوده که طی سال های اخیر در حوزه بانوان و آقایان، ورزشکاران زیادی را به خود جذب کرده است.

اکبرزاده  یادآور شد: محمد رحیمی در وزن 65 کیلوگرم، محسن رنج دوست در وزن 75 کیلوگرم و بابک هاشم زاده در وزن منفی 90 کیلو گرم که از افتخارات مازندران بوده به همراه یک مربی تیم ملی از مازندران با نام رضا ملازاده برای مسابقات آسیایی اعزام می شوند .

وی با اشاره به این که یک ورزشکار بانو با نام نازنین محمد تبار که از 3 ورزشکارسهمیه ای که ایران داشت، در جمع ورزشکاران اعزامی حضور داشته افزود: متاسفانه اعلام شد که یک سهمیه از بانوان کم شده، کمیته تا به حال اسم این بانو ورزشکار مازندرانی را از لیست اعزام به بازی های آسیایی کنار گذاشته که در حال پیگیری هستیم تا این بانوی مازندرانی عضو تیم ملی در مسابقات حاضر شود.

رئیس هیئت رزمی مازندران تصریح کرد: هیئت رزمی استان برای برگزاری اردویی در مازندران پس از اردوی اندونزی به مدت 15 روز در حال پیگیری است تا به خاطرنزدیکی شرایط آب و هوایی مازندران با اندونزی اردوی تیم ملی را در استان شاهد باشیم.

اکبرزاده با اشاره به این که یکی از رشته هایی که بیشترین مدال بازی های آسیایی اندونزی در حوزه آقایان و بانوان را دارد، پنجاک سیلات است افزود:تیم رزمی ما به کمک رشته پنچاک سیلات و دیگر رشته ها در حوزه ورزش های رزمی احتمال زیاد برای قرار گرفتن در سکوی سومی کاروان ایران را دارا است؛ زیرا چین و ژاپن به طور قطع با برنامه ریزی هایی که طی مدت ها روی این رشته داشته اند مقام های اول و دومی را از همین حالا به نام خود کرده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: