• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-188-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره ورزش قائمشهر در گفت‌و‌گو با ایسنا خبر داد

پیشرفت فیزیکی 70 درصدی استادیوم شهید وطنی قائمشهر

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی استادیوم شهید وطنی این شهرستان خبر داد و گفت: تلاش می کنیم نساجی مازندران برای حضور در رقابت های لیگ برتر فوتبال، در قائمشهر به میدان رود.

فرشید قدیمی در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران با اشاره به روند بازسازی استادیوم شهید وطنی قائمشهر برای میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، اظهار کرد: بازسازی استادیوم شهید وطنی قائمشهر در چند بخش در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه احداث سوله ها در استادیوم شهید وطنی به پایان رسیده و نصب پنل ها آغاز شده است، تصریح کرد: ناودان برای نشیمنگاه سکوهای تماشاگران نیز از امروز نصب می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر با اشاره به اینکه بازسازی ضلع شمالی و جنوبی سکوی تماشاگران استادیوم شهید وطنی به پایان رسیده است، خاطرنشان کرد: نصب فوندانسیون برج های نوری به پایان رسیده و به زودی نصب می شود.

قدیمی با بیان اینکه اسکوربورد ورزشگاه نیز به زودی نصب خواهد شد، تصریح کرد: ساختمان های وابسته به سوله این ورزشگاه نیز بر اساس زمان بندی احداث می شود.

وی با اشاره به اینکه در بازسازی استادیوم شهید وطنی قائمشهر تا به امروز حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی صورت گرفت، گفت: تلاش می کنیم نساجی در این ورزشگاه به مصاف رقیبان خود در رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور برود.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از ابتدای امر با دستور استاندار وارد کار شده و هر روز این موضوع را پیگیری می کند، اظهار کرد: تلاش فراوانی انجام شده تا بر اساس زمانبندی بازسازی این ورزشگاه انجام شود و به دنبال آن هستیم تمامی بازی های نساجی در این ورزشگاه برگزار کنیم مگر آنکه منع قانونی وجود داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: