• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-1584-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 مطرح کرد

واریز بیش از 400 میلیارد ریال به حساب گندمکاران مازندرانی

کشاورزان گندمکار مازندرانی تاکنون 402 میلیارد ریال از مطالبات خود را دریافت کردند.

به گزارش ایسنا مازندران،سید محمد جعفری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با پیگیری های به عمل آمده تاکنون 402 میلیارد و 710 میلیون ریال از مطالبات گندمکاران استان مازندران از طریق سامانه جامع خرید تضمینی بانک عامل پرداخت گردید.

وی افزود: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم در سالجاری، تاکنون 67 هزار و 849 تن گندم به ارزش 899 میلیارد ریال از کشاورزان گندمکار استان مازندران خریداری شد.

 جعفری با اشاره به این که با این میزان پرداختی تاکنون 45 درصد از مطالبات گندمکاران استان پرداخت گردید تصریح کرد: مابقی آن به مبلغ 496 میلیارد ریال در صف انتظار پرداخت قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: این میزان خرید توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 در شهرستان های گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندرود، ساری، جویبار و بابلسر صورت پذیرفت.

وی با بیان این که بیشترین آمار خرید تضمینی گندم مربوط به شهرستان های بهشهر با 31 درصد، گلوگاه با 19 درصد و نکا با 17 درصد تحویل این محصول به مراکز خرید است یادآور شد:گندمکارانی که در سامانه جامع پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی ثبت نام نکردند هرچه زودتر با مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستانها نسبت به ثبت سطح زیر کشت گندم خود در سامانه نظام نوین ترویج اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت غله افزود: در سال جاری خرید تضمینی گندم از کشاورزانی که در سامانه مذکور ثبت نام نکرده اند انجام نخواهد شد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: