• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-785-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران مطرح کرد

تحقق اشتغال تعهد شده در مازندران

استاندار مازندران گفت: اشتغال تعهد شده سال جاری در مازندران باید محقق شود.


به گزارش ایسنا مازندران،محمد اسلامی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اظهار کرد: امسال باید سال رونق پروژه های عمرانی مازندران باشد و دستگاه ها نباید به بهانه کمبود منابع، در این خصوص کم کاری کنند.

وی با اشاره به این که دشمنان، در صدد سیاه نمایی و القای ناکارآمدی نظام هستند خاطرنشان کرد: آن ها سعی دارند با اعمال تحریم ها، مراودات و ممر اقتصادی ما را سد کنند و کشور را از پای درآورند، فارغ از این که ملت بزرگ ایران اسلامی که در دفاع مقدس در برابر آنان ایستادگی کرد، امروز در اوج عزت و اقتدار است.

استاندار مازندران تلاش و جهاد شبانه روزی رمز کارآمدی نظام دانست و تصریح کرد: باید با هرگونه حرکتی که ذهن مردم را تخریب می کند، مبارزه کرده و فرآیندها اصلاح شود بعلاوه زمان پاسخگویی به مردم  نیز کوتاه گردد.

وی با بیان این که افزایش رضایت مندی مردم در سال 97 باید به صورت قاطع دنبال شود و با کسانی که در این مورد سهل انگاری کنند، برخورد می شود یادآور شد: با کسانی که سیاه نمایی می کنند باید برخورد شود و با نقد منصفانه و درست نیز برخورد صحیح صورت گیرد.

اسلامی با اشاره به این که نگاه بخشی در استان نداریم و همه باید به دنبال ضابطه واحد باشندخاطرنشان کرد: نگاه همه بخش ها، باید نگاه سازنده، یکپارچه و توسعه پایدار به مازندران باشد.

وی گفت: اشتغال تعهد شده در استان باید اتفاق بیفتد و تصمیمات اتخاذ شده برای کار و تولید با جدیت اجرا و نظارت شود

استاندار مازندران با اشاره به این که باید تلاش کنیم تا مسیر برای توسعه اشتغال استان باز شود یادآور شد: متاسفانه عده‌ای نمی‌خواهند حقیقت اقدامات انجام شده دولت را ببینند.

وی دریای خزر را فرصتی برای توسعه صادرات استان بیان کرد و افزود: باید از این ظرفیت‌ها برای تحقق هدف صادراتی استان بهره برد.

اسلامی با بیان این که گسترش فعالیت ها و کاهش هزینه ها یک جهاد واقعی است که باید اتفاق بیفتد و هر دستگاهی که در هزینه ها صرفه جویی کند در تخصیص ها به آن توجه ویژه می شود تصریح کرد: باید خلق منابع کنیم و پروژه های  مازندران را به پیش ببریم.

استاندار مازندران با یادآوری این امر که ساخت و ساز در استان باید رونق یابد یادآور شد: باید رونق عمرانی را در مازندران شاهد باشیم و نباید کم‌کاری از سوی دستگاه‌های اجرایی در این بخش انجام گیرد.

 وی به صادرات مرکبات در سال قبل اشاره کرد  و افزود: میزان صادرات مرکبات استان در سال قبل ۲۳ هزار تن بود که در مقابل صادرات شش هزار تنی سال ۹۵ رشد داشته است.

استاندار مازندران با اشاره به این که مسیر برای توسعه اشتغال در استان باز شود یادآور شد: اشتغال تعهد شده سال جاری در مازندران باید محقق شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: