• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3985-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

فرماندار جدید ساری معارفه شد

با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران و مسئولان شهرستان ساری، عباسعلی رضایی به عنوان دومین فرماندار این شهرستان در دولت تدبیر و امید معارفه شد.

به گزارش ایسنا مازندران، جلسه معارفه فرماندار ساری با حضور اعضای شورای تامین، مدیران استانی، حسین زادگان معاون سیاسی امنیتی استانداری، عبوری شهردار ساری، عنایتی مدیرکل سیاسی انتخابات و امام جمعه موقت ساری در فرمانداری  این شهرستان برگزار شد.

احمد حسین زادگان معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در این در مراسم با بیان اینکه کسی در جایگاه خویش ماندگار نبوده و باید در راستای کار خود سالم فعالیت کند و ارتباط خوبی با مردم داشته باشند، اظهار کرد: فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ها صرف نظر از همه آسیب ها، موانع و مشکلاتی که در اجرایی کردن تمهیدات و سیاست های عمومی دولت وجود دارد باید ارتباط خوب و سالمی با مردم همراه با عدالت خواهی برقرار کنند.

وی با اشاره به اینکه در این دوره استانداری مازندران توقعات مشخص و خاص از فرمانداران در تمام شهرستان ها داشته که به این مسئولان ابلاغ خواهد شد، افزود: فرماندار مرکز استان باید ارتباط خوب و قدرت تجزیه و تحلیل داشته باشد؛ پاسخگو بودن به مردم به معنای رضایت‌مندی است و حداقل حق مردم ملاقات با مسئولان و مطرح کردن مشکلات است.

به کارگیری 30 درصد از بانوان مازندرانی در پست های دولتی

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران یادآور شد: فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در هر شهرستان اگر در تمامی حوزه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی درست کار کند، رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت.

حسین زادگان تصریح کرد: سیاست های مناسبی از سوی رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی مطرح شده است و در راستای اجرای آن نیز در حوزه های صنعت و خدمات اتفاق های خوبی صورت گرفت بنابراین انتظار ما از فرمانداران این است که کارها را عملیاتی و اجرایی کنند.

وی با بیان این که در صیانت از حقوق شهروندی، هوشمندسازی ها را از فرمانداران مطالبه کرده و هر چه نقش انسان را کم کنیم، می‌توانیم جلوی بروکراسی های فاسد را بگیریم، خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با توجه به نگاه غیرشعاری، علمی و عملیاتی به مردم و مردم محور بودن اکثر اتفاق های سیاسی اعتقاد دارد که فرمانداران باید عدالت محور بوده و از حقوق شهروندی مردم حمایت کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: اگر قرار است طرح های اقتصاد مقاومتی ما عملیاتی شود حتما باید توسط  نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها اتفاق بیفتد.

حسین زادگان اظهار کرد: توجه به جوانان و بانوان از سیاست‌های دولت تدبیر و امید است؛ دولت پیش‌بینی کرده که تا پایان کار دولت ۳۰ درصد از بانوان در پست‌های مدیریتی قرار گیرند.

لزوم همدلی مدیران مازندران برای رفع مشکلات

حجت الاسلام یوسف یوسف‌پور در ابتدای مراسم تودیع و معادفه اظهار کرد: مسئولان باید تقوای واقعی را در زمینه کاری خود مدنظر قرار دهند.

وی با اشاره به این که تقوای بصیرت مهم است نه تقوای جهالت زیرا انسان را از زشتی ها دور می کند، یادآور شد: استاندار مازندران انتخاب شایسته ای را برای فرمانداری رقم زد؛ عباسعلی رضایی یک مدیر کاربلد و لایق برای فرمانداری ساری خواهد بود.

امام جمعه موقت ساری تاکید کرد: مدیران استان باید همدل باشند واگر مشکلی در ناحیه مدیریت وجود دارد باید آن را از مرکز استان تا گلوگاه بررسی کرد.

یوسف‌پور خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولان با همدلی و اتحاد باید برای رضایت جامعه قدم بردارند و در این صورت دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

* تکریم ارباب رجوع مهم ترین وظیفه مسئولان دولت است

عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری نیز در جلسه معارفه خود گفت: از زمانی که در بنیاد شهید حضور پیدا کردم در جهت رشد و شکوفایی سازمان گام برداشتم.

وی گفت: نگاه من خدمت کردن به مردم که عبادت است بوده و همانطور که روزه و نماز واجب است خدمت به مردم را نیز واجب می دانم.

فرماندار ساری افزود: با کمک و اتحاد می توانیم خدمت رسانی شایسته ای داشته باشیم و مبنای ما در مدیریت، اجرا، برنامه و ساز و کار درست است.

رضایی خاطرنشان کرد: گره گشایی از کار مردم و تحقق این امر توسط مدیران از صالحات در نزد خداوند خواهد بود.

فرماندار جدید ساری گفت: در صدر تمامی خدمات تکریم ارباب رجوع است، همچنین با رونق و توسه اقتصادی و ایجاد اشتغال آرامش در جامعه محقق می شود که در این راستا باید بی وقفه تلاش کنیم.

به گزارش ایسنا، پیش از این احمد حسین زادگان به عنوان فرماندار ساری مشغول به فعالیت بود که پس از انتصاب به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، اسماعیل حسن زاده به عنوان سرپرست در فرمانداری ساری فعالیت می کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: