• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3585-5
  • خبرنگار : 49006
  • منبع خبر : ----

امام جمعه رامسر:

تکلیف‌گرایی یکی از دستاوردهای روز قدس است

امام جمعه رامسر گفت: تکلیف‌گرایی یکی از دستاوردهای روز قدس است.

حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در مراسم روز قدس در جمع مردم پرشور و انقلابی شهرستان رامسر در مصلی جواد الائمه این شهرستان ضمن گرامیداشت این روز با عظمت حضور مردم، شرکت همه آحاد را حرکتی ملی و مذهبی دانست و گفت: روز قدس روز تمام مسلمانان، روز شکست هیمنه استکبار، روز افول صهیونیست و اتحاد و همدلی ملت مسلمان ایران و جهان است.

وی متجلی شدن جلوه های ایمانی با حضور مردم در کنار یکدیگر را مایه براندازی نقشه های خائنانه استکبار دانست و افزود: حضور همراه با شعور ملت مسلمان ایران یک حمایت همه جانبه از نهضت و جبهه مقاومت است.

امام جمعه رامسر با اشاره به حضور جوانان و نوجوانان که نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی هستند، خاطر نشان کرد: میراث استکبار ستیزی و دفاع از مظلوم در نسل های بعدی انقلاب بواسطه پدران مجاهد و انقلابی به یادگار گذاشته شده و قابل اهمیت و ارزش است.

رضایی یکی از اهداف بلندمدت معمار کبیر انقلاب اسلامی از نامگذاری روز قدس را رشد افکار عمومی عنوان و تصریح کرد: امام پرده های جهل و نادانی را کنار زد و چهره واقعی اسرائیل و آمریکا را به مسلمانان نشان داد و با شناخت کامل نسبت به دشمنان اسلام حجاب را از چهره آنان برداشت تا همگان با استکبار جهانی آشنا شوند.

وی دیگر هدف امام خمینی (ره) را ایجاد وحدت در تمام جهان اسلام عنوان کرد و یادآور شد: جلوگیری از تجزیه حکومت های اسلامی و یکپارچه شدن قدرت جهان اسلام از اهداف امام راحل بود و انقلاب اسلامی روز قدس را نقطه عطفی برای وحدت و همبستگی مسلمانان معرفی کرد.

رضایی انقلاب اسلامی ایران را نکته اتکا و محور مهم قدرت و پیروزی ملت مسلمان جهان قلمداد و تاکید کرد: انتفاضه فلسطین با تاسی از انقلاب ایران خواب خوش را بر اسرائیلی ها حرام کرده و پیشگویی های امام و رهبری معظم قریب الوقوع خواهد بود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که روز قدس موجی را در جهان اسلام به راه انداخته که به خارج از آن هم سرایت کرد، گفت: بیداری ملت های مسلمان و حتی غیر مسلمان جهان اکنون منت‌دار چنین گردهمایی بزرگی است.

امام جمعه رامسر تکلیف گرایی را از دیگر دستاوردهای روز قدس و اهداف امام راحل دانست و اظهار کرد: روحیه تکلیف گری در بین مردم با این حرکت عظیم زنده شد و اکنون مردم با بیعت دوباره با ولایت فقیه بر انجام تکالیف شرعی خود و نمایش آن به جهانیان رضایتشان از نظام اسلامی و بیزاری از دشمنان قسم خورده را به معرض نمایش گذاشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: