• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3285-5
  • خبرنگار : 49006
  • منبع خبر : ----

حمایت از فلسطین،آبروی ایران/ فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

روز قدس تنها منحصر به فلسطین نیست

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت:روز قدس تنها منحصربه فلسطین نیست بلکه این روز،برای همه جهان اسلام، روز حمایت از مظلومیت مسلمانان، روز دفاع در برابر ظلم و ستیزه جویی و روز همبستگی جامعه جهانی اسلام است.

به گزارش ایسنا مازندران، سیدامیر حسینی جو  در جمع راهپیمایان روز قدس در تنکابن با اشاره به این که امروز دشمنان کشور حربه های متفاوتی را علیه نظام اسلامی به کار می گیرند گفت: بی انگیزه کردن مردم و القای ناامیدی در میان جامعه از سوی دشمنان نباید مانع اتحاد ملت شده و راهپیمایی روز قدس این وحدت همگانی را بار دیگر به رخ جهانیان کشید.

وی روز قدس را تجدید میثاقی دوباره با آرمان های امام راحل خواند و افزود: همه اقشار جامعه، مسئولین، مدیران دستگاه های اجرایی و قوای سه گانه امروز هم سو با هم به فرمان ولایت فقیه اختلاف ها را کنار گذاشته و این وحدت خود استخوانی بر گلوی استکبار جهانی است.

حسینی جو با بیان این که در دهه چهل از برپایی انقلاب شکوهمند اسلامی هیچ قصوری از هیچ کس پذیرفته نیست خاطرنشان کرد: اکنون مسئولیت ما بیش از پیش سنگین شده و کما فی السابق باید با اقتدار و صلابت از این برهه تاریخی حساس نیز عبور کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن دعوا و جنگ های کنونی در خاورمیانه را ناشی از حضور سلطه جویان برای استعمار از این منطقه غنی از انرژی و نفت دانست و یادآور شد: هدف صهیونیست و آمریکای جنایتکار از به وجود آوردن دولت های به اصطلاح اسلامی نظیر داعش در منطقه ایجاد هرج و مرج و بهره بردن از سرمایه های غنی خاورمیانه و فروش سلاح های کشتار جمعی است.

حسینی جو با اشاره به وقایع تاریخی در اسلام، بیت المقدس را خاستگاه ادیان خواند و گفت: یهود از ابتدای حضور اسلام، مترصد تفرقه افکنی بین مسلمانان بوده تا بتواند جایگاه خود را ثبات بخشیده و اتفاقاتی نظیر کودک کشی و ظلم و ستم به مردم بی دفاع ریشه در تاریخ دارد.

وی در ادامه با اشاره به نام نهادن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنا روز قدس از سوی امام راحل تاکید کرد: امام خمینی (ره) نسبت به دشمنان اسلام و ایران شناخت کافی داشتند و از همان ابتدای حضورشان در سال های قبل انقلاب همواره اسرائیل و آمریکا را مورد عتاب قرار داده و آنها را تهدیدی برای جامعه اسلامی می دانستند.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه دشمنان اسلام همان دشمنان همیشگی هستند تصریح کرد: معاندین با نظام اسلامی عوض نشدند و فقط شیوه رفتاری خود را تغییر دادند، اکنون وظیفه ما است که نسبت به ترفندهای آنان آگاهی داشته و مقابله کنیم.

حسینی جو روز قدس را منحصر به فلسطین ندانست و یادآور شد: روز قدس روز همه جهان اسلام، روز حمایت از مظلومیت مسلمانان، روز دفاع در برابر ظلم و ستیزه جویی و روز همبستگی جامعه جهانی اسلام است.

وی هفته اخیر را معجونی از تاریخ به صف کشیده شده حق علیه باطل خواند و افزود: ایام رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و 15 خرداد، شب های قدر و شهادت مولای متقیان که منتهی به روز قدس شد برکات راهپیمایی امروز را بیشتر کرد و ملت همیشه در صحنه با عظمی راسخ حماسه ای دیگر را رقم زدند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: