• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3185-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران مطرح کرد

محو کردن اسرائیل هدف اصلی راهپیمایی روز قدس

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران گفت: هدف امام (ره) و مقام معظم رهبری برای برگزاری با شکوه راهپیمایی روز قدس محو کردن اسرائیل است و وعده آنها روز به روز نزدیک تر می شود.

به گزارش ایسنا مازندران،حجت الاسلام یدالله غلامی در روز جهانی قدس در مصلی بزرگ آمل با بیان اینکه نابودی اسرائیل و پیروزی مردم فلسطین با اتحاد و همدلی همه ملت های مسلمان محقق می شود، اظهار کرد:  توحش و قساوت قلب قوم یهود امروزه به امر طبیعی تبدیل شده است، این ها دلشان همانند سنگ است و حتی بدتر از آن بوده چرا که از گذشته کشتن انبیا الهی برایشان آسان بود در حالی که طی یک روز 70 پیامبر را سر بریدند.

وی با اشاره به این که پیمان شکنی از مهم ترین خصلت های قوم یهود است، افزود: سرزمین فلسطین صرفا یک سرزمین نیست بلکه نقطه اوج دنیای اسلام است؛ خدا هم می خواهد به مسلمانان بفهماند که فلسطین و بیت المقدس نقطه اوج آبادانی و به گفته امام خمینی(ره) فلسطین پاره تن اسلام است.

غلامی یادآور شد: امروزه فرزندان نامشروع اسرائیل همانند پدران شان خوی انسان کشی و کودک کشی دارند و دست به فجایع بزرگ می زنند؛ آنها معتقدند که یهودیان باید همه دارایی خود را برای از بین بردن بقیه اقوام به کار گیرند تا تبدیل به قدرت اول منطقه شوند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران با تاکید بر این که یکی از راه های پیشرفت ملت ها دسترسی به علوم انرژی هسته ای است که در همه زمینه ها بایستی پیشرفت و ترقی می شود، گفت: اگر از نگاه آنها داشتن انرژی هسته ای و بمب اتم برای کشورهای دنیا بد و حرام است چرا فقط می خواهند خودشان این امکانات را در اختیار داشته باشند؛ اگر انرژی هسته ای بد است پس نباید یک یا چند قوم به صورت انحصاری از آن استفاده کنند.

وی در ادامه بیان کرد: در عراق، افغانستان، سوریه، لبنان، یمن، ملت ها را به جان هم انداختند تا برای همیشه ملت های مسلمان درگیر بوده و آنها به کار خود بپردازند؛ صهیونیست‌ و یهود استکبارگر هستند آدم کشی و کودک کشی در خون و جان آنها ریشه دوانده؛ آن ها برای ما هیچ خیر و نیک خواهی ندارند بلکه همیشه دست به قصب و کشتار می زنند.

غلامی با اشاره بر این که تنها ملتی هستیم که خداوند خوبی های فراوان به ما عطا کرده است، افزود:  امام امت با درایت، بصیرت، آگاهی و شناخت برای نجات سرزمین فلسطین در ماه رمضان یک روز را اعلام کرده تا مظلومیت مظلومان بر همه ملت اثبات شده و  مردم در راه دفاع از مظلومان و مبارزه با زورخواهان به پا خیزند.

وی با اشاره به این که هدف امام (ره) و مقام معظم رهبری برای راهپیمایی روز قدس محو کردن اسرائیل است و وعده آنها روز به روز نزدیک تر می شود گفت: در جنگ 33 و 22 روزه غزه به برکت انقلاب اسلامی پیروز شده و اقتدار و ابهت یهودیان از بین رفت؛ دنیای استکبار اگر از امکانات و توان خود به بهترین شکل استفاده کند دیگر شاهد این ظلم و کشتار نخواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: