• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2985-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران:

استکبار جهانی قدرت دفاعی ایران را نشانه گرفته است

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: استکبار جهانی قدرت دفاعی ایران را نشانه گرفته است.

به گزارش ایسنا مازندران، اسکندر مؤمنی در سخنرانی روز قدس قائمشهر اظهار کرد: حضور گسترده مردم قائمشهر در راهپیمایی روز قدس که حاکی از بصیرت و دانایی است جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

وی خاطرنشان کرد: مردم قائمشهر و جوانان این منطقه در در تمام صحنه‌های انقلاب خط مقدم بودند و نه تنها تغییری از روزهای نخست انقلاب در آنها حاصل نشد بلکه پرشورتر و گسترده‌تر شد.

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه ملت فلسطین پیروز نهایی هستند، تصریح کرد: بالاخره روزی خواهد رسید که ملت فلسطین به پیروزی برسند و صهیونیست‌ها شکست خورده و مردمی که از سرزمین‌شان رانده شدند برگردند و این نوید قطعی است و این حضور به این موضوع کمک می‌کند.

مومنی افزود: زنده نگهداشتن آرمان‌های فلسطین از تجاوزها و تصرفات دیگر جلوگیری کرد، چرا که شعار صهیونیست‌ها از نیل تا فرات بود و امروز نه تنها این شعار برای آنان محقق نشد، بلکه در تمام این مسیر و غرب آسیا، یکپارچه نهضت مقاومت بر علیه صهیونیست‌ها و استکبار جهانی شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثری در جلوگیری از بخشی از جنایت های اسرائیل داشته است، ادامه داد: تا قبل از پیروزی انقلاب هر زمان که صهیونیست‌ها به جایی لشکرکشی می‌کردند بخشی از خاک کشورهای اسلامی را جدا می‌کردند و با پیروزی انقلاب این موضوع متوقف شد و در تهاجمات بعدی خود شکست سختی خوردند.

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: زنده نگه داشتن آرمان فلسطین و تجاوز به یک کشور اسلامی با گذشت زمان  پاک  نمی‌شود و بدون تردید صهیونیست‌ها شکست می‌خورند و اگر این حمایت‌ها و حضور در صحنه ملت و رهبری‌های مدبرانه نبود یاد و آرمان فلسطین زنده نگه داشته نمی‌شد.

مومنی با اشاره به اینکه  استکبار جهانی قدرت دفاعی ایران را نشانه گرفته اند اظهار کرد: دشمنان به دنبال این هستند که ایران نباید قدرت دفاعی داشته باشد و این در حالی است که تاریخ ایران نشان می‌دهد در دوران معاصر و در هیچ جنگی، ایران به کشوری حمله نکرده ولی همواره مورد تهاجم کشورهای آن زمان بوده است.

وی ادامه داد: موقعیت راهبردی و استراتژیکی ایران به گونه ای است که همواره مورد طمع دشمنان است و باید از این گوهر گران‌بهای خود حمایت و مراقبت کند.

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بزرگترین تضمینی که در دوران معاصر می‌توان به آن اشاره کرد در قضیه برجام بود که گفتند ایران به دنبال سلاح هسته‌ای است و استدال ایران بود که به‌دنبال این است تا انرژی هسته‌ای را جایگزین ذخایر فسیلی کند که در حال اتمام است و از آن در مصارف پزشکی و صنعتی استفاده کند.

مومنی ادامه داد: کشورمان شرایط برجام را برای اینکه دنیا بفهمد که ایران رو بازی می‌کند پذیرفت و این درحالی صورت گرفت که آنها گفتند ما به شما ضمانت می‌دهیم که تحریم‌ها برداشته شود و این توافق توسط شورای امنیت سازمان ملل تأیید و ثبت شود و میلیاردها انسان دیدند که در سازمان ملل برجام ثبت و تأیید شد و در اندک زمانی در میان بهت و حیرت جهان توسط آمریکا فسخ شد و گفتند ما آن را قبول نداریم.

وی اظهار کرد: راهبردهای دشمن این است که در ایران باشند و سرمایه‌های ما را غارت و از صهیونیست‌ها حمایت کند و آن‌وقت شعار دموکراسی سر می‌دهند و در روزی که ایران انتخابات داشت و بیش از 40 میلیون مردم شرکت کردند در کشور آل‌سعود که انتخابات در آن معنی ندارد رقص شمشیر کرده و از آنان حمایت می‌کنند.

جانشین نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه ما باید بتوانیم از خود دفاع کنیم چراکه موقعیت راهبردی ایران در منطقه، حیاتی است خاطرنشان کرد: دموکراسی آمریکا و کشورهای غربی این است که ایران تسلیم محض شود و هرزمان که احساس کنند ما ضعیف هستیم اهداف خود را عملی می‌کنند.

مؤمنی در پایان گفت: اگر دفاع از آرمان‌های فلسطین و مردم منطقه، حفظ وحدت و انسجام حول محور ولایت و افزایش قدرت دفاعی محقق شود هیچ کشور نمی‌تواند به ایران به چشم بد نگاه کند و ایران جزیره ثبات و امنیت خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: