• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2885-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/نماينده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

هراس استکبار جهانی از وحدت میان ملت ایران

نماينده مردم نوشهر، چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامی با اشاره به این که كشوری كه ولايت دارد بن بست ندارد یادآور شد: استکبار جهانی از وحدت میان ملت ایران هراس دارد.

به گزارش ايسنا مازندران، قاسم احمدي لاشكي ظهر امروز در جمع راهپيمايان روز قدس نوشهر كه در مصلي اين شهر برگزار شد،با بيان اينكه موضوع اول امروز جهان اسلام فلسطين است، اظهار كرد: امروز با توجه به اهميتي كه اين سرزمين دارد، ترامپ از قاره آمريكا علاقمند است سفارت خود را در نقطه خاصي از اين سرزمين ايجاد كند.

وي با اشاره به اينكه فلسطين از نظر جغرافيايي بخشي از بلاد شام است كه در سال 1948 بر اساس قطعنامه شوراي امنيت اين سرزمين تكه پاره شد، افزود: از همان ابتداي تاسيس سازمان ملل، آمريكا با كدخدا منشي خود می خواست جهان را اداره كند؛ زماني كه رژيم غاصب اسرائیل را به رسميت شناختند، سايه آمريكا و شوروري سابق، بريتانيا و فرانسه در اين موضوع سنگيني كرد.

نماينده مردم نوشهر، چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه در اين اتفاق حدود پنج ميليون فلسطيني آواره شدند، تصريح كرد: در حال حاضر كشورهايي مانند آمريكا ،فرانسه و انگليس، رژيم غاصب صهيونيستي را به سلاح هاي هسته اي، ميكروبي و شيميايي مجهز كردند و همين كشورها باعث سلب آرامش از دنياي اسلام شدند در همین راستا، امام خميني(ره) روزي را به حمايت از مردم مظلوم فلسطين بنام روز قدس نامگذاري كردند.

احمدي لاشكي در ادامه به موضوع برجام پرداخت و گفت: عده اي مي گويند برجام نبايد انجام مي شد و من معتقدم "كشوري كه ولايت دارد بن بست ندارد" و آنچه اتفاق افتاد به دنيا ثابت كرد كه ايران اهل تعامل است.

وي افزود: برجام پیام های فراوانی برای دیگر کشورها داشت و آن اینکه به دنیا ثابت شد که ایران اهل هم افزایی و تعامل است، با وجود آنکه رهبری فرزانه نیز اعلام کرد من به تعهدات آمریکا در این توافق هسته ای خوشبین نیستم .

اين مسئول با بيان اينكه در گذشته اجازه نمي دادند حتي ايران سه سانتريفيوژ داشته باشد، افزود: اما ديديم كه اين علم توسط دستان تواناي ايرانيان و دانشمندان جوان كشور بومي شد و به بالاي 19 هزار سانتريفيوژ رسيد.

وي با اشاره به اينكه امروز استکبار جهانی از وحدت میان ملت ایران هراس دارد و درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی است تاكيد كرد: نخستين مولفه  قدرت ما  انرژي هسته اي است، آنها تمايل ندارند ما به غني سازي اورانيوم برسيم.

نماينده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامي تهديد موشكي و تسليحاتي را به عنوان دومين مولفه قدرت ما دانست گفت: موشكهاي بالستيک دوربُرد كه دشمن را به گونه اي در كنج قرار داده و در اين بخش سپاه و ارتش روزبروز به سمت پيشرفت حركت كرده است.

احمدي لاشكي اظهار كرد: مولفه ديگر قدرت سپاه پاسداران است كه دشمن به شدت به دنبال ضربه زدن به سپاه بوده و مي گويد سپاه حامي تروريسم است.

وي با تاكيد بر اينكه در همين حوزه حمايت از حزب الله و حماس بايد در دستور كار باشد، اضافه كرد: اگر مدافعان حرم ما در آن سوي مرزها نبودند امروز ناامنی در درون کشور موج می زد.

احمدي لاشكي ادامه داد: با اینکه استکبار جهانی درصدد ایران اسلامی را به عنوان یک کشوری حامی تروریست، عامل تهدید در منطقه و نیز تولید کننده سلاح های هسته ای در سطح دنیا معرفی کند اما باید بداند ملتی که ولایت دارد هیچگاه از این اتهامات باکی ندارد و همچنان روز به روز با اقتدار بیشتر در برابر این توطئه های دشمن ایستادگی و مقاومت خواهد کرد .

نماينده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين كه دشمن به دنبال تغيير نظام سياسي كشور ما است، یادآور شد: در اين زمان حساس بايد پا به فرمان ولايت وحدت رویه خود را حفظ کنیم.

وی در ادامه گفت: اتكا به اقتصاد درون و اقتصاد مقاومتي و آنچه مقام رهبري به نام حمايت از كالاي ايراني عنوان فرمودند باید با فرهنگ سازی نهادینه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: