• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2685-5
  • خبرنگار : 49020
  • منبع خبر : ----

حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/ یک استاد دانشگاه مطرح کرد

نگاه ابزاری صهیونیسم به مذاهب

یک استاد دانشگاه در سخنرانی راهپیمایی روز قدس فریدونکنار گفت: صهیونیسم فقط نگاه ابزاری به مذهب دارد و سران این جریان از گسترش عقاید مذهبی هراسان و بسیاری از یهودیان نسبت به مبدا و معاد دین بی اعتقاد هستند.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام محمدحسین باقرزاده در سخنرانی راهپیمایی روز قدس فریدونکنار اظهار کرد: صهیونیست ها دارای ویژگی های ناپسند و زشتی هستند که از گذشته در میان قوم یهود بوده و هم اکنون در بین این افراد وجود دارد.

وی با اشاره به ویژگی های ذکر شده در قرآن در خصوص صهیونیست، گفت: نخستین ویژگی صهیونیست ها و اسرائیلی ها بی ایمان بودن آنها است و در سوره بقره بر کسانی که به دست خود کتاب می نویسند و به خدا نسبت می دهند، افسوس خورده شده است که از جمله این افراد یهودیان هستند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: صهیونیزم تنها نگاه ابزاری به مذهب دارد و سران این جریان از گسترش عقاید مذهبی هراسان و بسیاری از یهودیان نسبت به مبدا و معاد دین بی اعتقاد هستند.

باقرزاده افزود: دومین ویژگی صهیونیست ها قساوت قلب و جنایات آن ها بوده که در قرآن اشاره می کند که قلب آنها سنگدل شده و علت قساوت آن ها پیمان شکنی است.

وی با بیان این که حکومت بر جهان از نظریه صهیون بوده و معتقدند که حکومت کردن به غیر از زور و ستم میسر نخواهد شد تصریح کرد: رباخواری از جمله ویژگی های اسرائیلی ها است و در پروتکل چهارم دانشوران صهیون آمده که ربودن اموال و ربا افراد غیریهود مانعی ندارد.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: مکر و حیله رواج و فاسد، ثروت پرستی، جنگ افروزی، برتری جویی و تروریست پروری از جمله دیگر ویژگی های صهیونیست ها است.

وی با اشاره به اهداف رژیم اسرائیل تصریح کرد: وحدت قوم یهود، حمایت از قوم اسرائیل، توسعه ارتش انبوه و افزایش نیروهای نظامی، از بین بردن ادیان دیگر و حاکمیت بر جهان از جمله اهداف این رژیم است.

باقرزاده با بیان اهداف امام خمینی (ره) از نامگذاری روز قدس گفت: روز قدس از نگاه امام روز اسلام است و با توجه به اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال خشونت طلبی و برتری جویی است، امام خمینی این روز را برای رشد افکار عمومی و تکلیف گرایی روز قدس نامیدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: