• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1985-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

فرماندار بهشهر:

مردم ایران برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین از مسئولان جلوتر هستند

فرماندار بهشهر گفت: مردم ایران همیشه برای حضور در راهپیمایی روز قدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین از مسئولان جلوتر هستند.

هادی خنجری در گفت و گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: مردم ایران همیشه برای حضور در راهپیمایی روز قدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین از مسئولان جلوتر هستند و امسال نیز مانند سال های گذشته با درک وظیفه انقلابی خود در صحنه حاضر می شوند و با حضور پرشور خود به مردم بی دفاع فلسطین دلگرمی و انگیزه می دهند.

وی افزود: مردم ایران هر ساله با حضور باشکوه و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس؛ استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسرائیل را مایوس می کنند.

فرماندار بهشهر خاطرنشان کرد: مردم با درک شرایط ایران در صحنه بین الملل و با حمایت از انقلاب و نظام اسلامی و مقام معظم رهبری با حضور پرشور و باشعور خود در راهپیمایی روز قدس به وظیفه انقلابی خود در پیروی از شهدا عمل می کنند.

خنجری تاکید کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس امسال با توجه به حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی ایران و خروج آمریکا از برجام؛ مهم تر از سال های گذشته است و ترامپ رئیس جمهور آمریکا تلاش می کند که از همه ابزارها و ظرفیت ها به همراهمی اسرائیل استفاده کند تا نظام جمهوری اسلامی را به چالش بکشاند.

وی گفت: در طی ماه های اخیر شاهد تحریم های جدید بر علیه ایران، رفتارهای سیاسی جدید و همکاری های جدید کشورهای منطقه با آمریکا بودیم و میزان بالای دشمنی آمریکا با ایران در خروج از برجام کاملا مشهود بود که این موارد اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را روشن می کند و مطمئن هستم که مردم ایران مانند سال های گذشته در صحنه حاضر می شوند و دوباره مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و همه بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی می زنند و وحدت ملت ایران با دیگر مسلمانان جهان را به نمایش می گذارند.

فرماندار بهشهر تصریح کرد: مسئولان بخشی از مردم هستند و حضور آن ها در راهپیمایی روز قدس مهم تر از حضور مردم نیست چراکه همه رودها به دریا ختم می شوند. مطمئنا همه کسانی که دوستدار نظام جمهوری اسلامی هستند برای آنکه حضور مردم را پرمعناتر کنند و بگویند که بین مردم و مسئولان هیچ فاصله ای وجود ندارد و برای تحقق آرمان های والای امام خمینی(ره) با درک وظیفه خود به همراه سیل خروشان مردم در روز قدس به دشمن نشان می دهند که این کشور جای جولان آن ها نیست.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: