• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1885-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

فرماندار گلوگاه:

روز قدس تجلی گاه دفاع از آزادی

فرماندار گلوگاه گفت: روز قدس تجلی گاه دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین است.

محمدرضا تباکی در گفت و گو با ایسنا مازندران، ضمن قبولی طاعات و عبادات همه مردم در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: از آحاد مردم شریف، مومن و آزاده شهرستان گلوگاه دعوت می کنم تا در راهپیمایی روز قدس حضور باشکوه داشته باشند و انزجار خویش را از جنایات وقیحانه رژیم غاصب صهیونیستی ابراز کنند و همبستگی و اتحاد ملت اسلامی را در مسیر تحقق آرمان مقدس آزادی قدس شریف به نمایش بگذارند.

وی افزود: روز قدس تجلی گاه دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین و همچنین بیانگر استقامت، سرافرازی، عدالت خواهی و اتحاد جهان اسلام است.

فرماندار گلوگاه یادآور شد: روز قدس یادگار ماندگار آن پیر فرزانه و ژرف نگر و بیان گذار نظام جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) است که این روز را در راستای زنده نگه داشتن روحیه ظلم ستیزی مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد نامگذاری کردند.

تباکی خاطرنشان کرد: از همه مسئولان شهرستان گلوگاه و افراد شاخص در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی دعوت می کنم که حتما در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و مردم را نیز به حضور پرشور در این راهپیمایی دعوت نمایند چراکه هر کدام از این افراد برای جامعه هدف خود الگو هستند و نقش تاثیرگذاری دارند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: