• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1685-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

آشکارسازی جنایت های رژیم جعلی اسرائیل با حضور در راهپیمایی روز قدس

فرماندهی انتظامی استان مازندران در آستانه فرا رسیدن روز قدس در اطلاعیه‌ای این روز بزرگ را نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین اعلام کرد.

 

به گزارش ایسنا مازندران،در متن این اطلاعیه آمده است:

روز قدس؛ روز وحدت آزادی خواهان جهان و اعلام خشم و انزجار از جنایات صهیونیست ها و حامیانش است. امسال نیز همانند سال‌های گذشته در اقصی نقاط جهان، میلیون‌ها آزادی‌خواه مسلمان و غیرمسلمان برای رهایی قدس شریف، شعار کوبنده خود را علیه غاصبان صهیونیست فریاد می‌کنند و استکبار جهانی و غاصبان کودک کش صهیونیست بدانند مسلمانان هرگز از آرمان آزادی سرزمین‌های اشغالی کوتاه نخواهند آمد.

روز" قدس" نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین بوده تا برای همیشه مسئله فلسطین تا آزادی قدس شریف در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند و مسلمانان فراموش نکنند که فلسطین پاره تن اسلام است.

در روز قدس مردم عزیز ایران اسلامی باری دیگر با پیروی از فرمان بزرگ مرد تاریخ اسلام در عصر حاضر با حضور میلیونی خود در راهپیمائی عظیم روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهد کرد و نشان خواهد داد که مسلمان هیچگاه در برابر ظلم و جور سرخم نخواهد کرد .

امسال در حالی به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم که طی ماه های اخیر شاهد انتقال و افتتاح سفارتخانه آمریکای مستکبر در قدس شریف بودیم که این حرکت غاصبانه،"انزجار" و"خشم" ملت فلسطین و همه آزادی خواهان جهان را در پی داشت که پاسخ اعتراضات بحق ملت فلسطین با کشتار وحشیانه تری همراه بود و سکوت مجامع جهانی ... ! مجامع و محافل بین‌المللی که برای اعدام جنایتکاران و قاچاقچیان مواد مخدر بیانیه صادر می‌کنند! در مقابل قتل عام کودکان و زنان بی دفاع و بی‌پناه فلسطین نه تنها واکنشی نشان نمی دهند که سکوت محض هم اختیار کرده اند.

در این اطلاعیه آمده است؛ امروز بسیاری از کشورها در حالی درگیر خشونتی تاسف بار شده‌اند که برکسی پوشیده نیست که ناآرامی‌ و خشونت‌های منطقه غرب آسیا و غیره نتیجه پیوند تکفیری‌ها و وهابیون با رژیم صهیونیستی و اشغال سرزمین های اسلامی است.

ضرورت دارد، جهان اسلام، تمامی آزادی خواهان و صلح طلبان حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند تا دست به خون آغشته شده دولت های مرتجعی؛ چون رژیم جعلی و حامیانشان در لابه لای " غوغا سالاری سیاسی" و " فریبکاری رسانه‌ ای بین‌ المللی" پنهان نماند و بار دیگر جهانیان دریابند که اسلام منادی آزادی، برابری، کرامت انسانی، رفع ظلم و تبعیض از سراسر جهان هستی است.

فرماندهی انتظامی استان مازندران ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان برای حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس، آورده است، بر همه ما فرض و واجب است که با حضور همه جانبه در این راهپیمایی عظیم ضمن ادای دین به اسلام عزیز، وظیفه خود را در قبال همراهی و همدردی با تمامی ملل مسلمان و غیر مسلمان آزاده دنیا، خاصه ملت مظلوم فلسطین اعلام داریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: