• جمعه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1284-5
  • خبرنگار : 49021
  • منبع خبر : ----

رئيس سازمان جهاد كشاورزي مازندران خبر داد

توزیع 770 تن کنجاله برای مرغداران مازندرانی

رئيس سازمان جهاد كشاورزي از دريافت 770 تن كنجاله با قيمت هزار و950  تومان و توزيع آن از فردا در استان خبر داد.

 به گزارش ایسنا مازندران،دلاور حيدر پور در جمع خبرنگاران از وجود مقدار مناسب نهاده هاي دامي در استان خبر داد و اظهار کرد: پشتيباني امور دام جهاد كشاورزي، مرغ هاي آماده طبخ تا دو هزار و 200 گرم را با قيمت كيلويي هفت هزار و 600 تومان بدون محدوديت خريداري مي كند .

وی با اشاره به اينكه دان مرغ به اندازه كافي و با قيمت مصوب توسط پشتيباني دام جهاد كشاورزي تامين شده و مرغداران نگران دان مرغ نباشد افزود : دو هرار تن ذرت از طريق بندر امير آباد دريافت و در استان توزيع شده و روزانه تا 500 تن كنجاله توسط بهپاك در استان در حال توزيع است .

رئيس سازمان جهاد كشاورزي از دريافت 770 تن كنجاله با قيمت هزار و950  تومان و توزيع آن از فردا در استان خبر داد و گفت : 20 هزار تن ذرت نيز با سهميه اختصاص يافته در حال انتقال به مازندران است كه با قيمت مصوب هزار و 100 تومان به زودي توزيع خواهد شد .

حيدر پور یادآور شد : حمايت از توليد و توليدگران سياست جدي دولت است و با برنامه ريزي صورت گرفته پشتيباني امور دام جهاد كشاورزي مرغ هاي آماده طبخ تا دو هزار و 200 گرم را با قيمت كيلويي هزار و 600 تومان را بدون محدوديت خريداري مي کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: