• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8314-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر خبر داد

کشف 41 کیلوگرم انواع موادمخدر در بهشهر

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از کشف 41 کیلو گرم انواع مواد مخدر و دستگیری 2 عامل افیونی در سطح این شهرستان خبر داد .

به گزارش ایسنا مازندران، ابراهیم شجاعی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر این که دو قاچاقچی مواد مخدر قصد جا به جایی و فروش مواد مخدر در شهرستان بهشهر را دارند، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران موفق شدند، متهمان را حین حمل مواد مخدر با یک دستگاه خودروی سواری در حال تردد در یکی از خیابان های شهرشناسایی کنند .

شجاعی تصریح کرد: در عملیاتی ضربتی خودروی مورد نظر متوقف و در بازرسی های به عمل آمده از آن 11 کیلوگرم تریاک و 30 کیلوگرم حشیش کشف شد .

وی از دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در این عملیات خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، یادآورشد: تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد مخدر برای تقویت حافظه وغیره باعث به وجود آمدن اعتیاد و مشکلات زیاد زندگی برای فرد، خانواده و جامعه می شود.

وی با بیان این که مصرف کننده مواد مخدر قدرت خوب فکر کردن را از دست می دهد و هرگز به هدف های بزرگ و اصلی خود نمی رسد، گفت: مصرف کنندگان مواد مخدر در دامی اسیر می شوند که پایانش مرگ و نابودی است، پایانی که آغازگران آن دوستان دشمن صفت، سوداگران مرگ و افرادی سود جو بوده اند .

شجاعی تصریح کرد:شهروندان برای مقابله با سوداگران و جنایتکارانی که جز نفع خود به هیچ چیزی ایمان ندارند و همه چیز آنان در سود حاصل از تجارت مواد مخدر خلاصه می شود، با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: