• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-4314-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

بخشدار مركزی نوشهر مطرح کرد

بحران آب مهم ترین معضل بخش مرکزی نوشهر

بخشدار مركزي نوشهر گفت: مهم ترين مشكل و چالش بخش مركزي نوشهر مشكل آب است.

مصدق آزاديان در گفت وگو با ايسنا مازندران، با اشاره به اين كه سال 96 همراه با فراز و فرودها ، چالش ها و موفقيت هايي بوده است اظهار كرد:از مجموع 858 مصوبه در سال گذشته در بخش مركزي  تقریبا تمامی آن ها با پيگيري دستگاه ها و شوراها اجرايي شد.

وي با بيان اين كه تعداد پروانه های صادره در بخش مركزي  نوشهر874 مجوز براي ساختمان بوده است افزود: در مجموع تعداد هفت جلسه در قالب ماده 99 در سال 96 برگزار شد كه در اين جلسات 743 پرونده مورد بررسي قرار گرفت كه 637 پرونده منجر به راي شده و در اختيار دهياري ها و شورا ها قرار گرفت.

بخشدار مركزي نوشهر تصريح كرد: در دهه فجر سال گذشته پنج  پروژه افتتاح  و دو پروژه نيز كلنگ زني شد.

آزاديان با بيان اين كه خوشبختانه در قانون جديد بخشدار نيز عضو كميته انطباق است و مي تواند مصوبات شوراها را مورد بررسي قرار دهد گفت: در سال 96 بودجه سال 97 توسط شوراها بسته شد و اين بودجه نيز داراي برنامه هاي مختلف بوده كه  پروژه هاي عمراني و نيز هزينه هاي جاري در آن تعريف شده است.

وي با تاكيد بر شفاف سازي در هزينه ها بيان كرد: شفاف سازي يعني اين كه هزينه های عمراني شوراها در سالي كه گذشت مشخص شده و  قسمت های نامفهوم به دهيار تذكرداده شود.

 بخشدار مركزي نوشهر  خاطرنشان کرد:  دهیار باید پاسخگوی ابهامات باشد و اگر تخلفی در این قسمت رخ داد،دهیار استیضاح شده و در صورت عدم رفع بهامات توسط شوراها عزل شود.

آزاديان با بيان اين كه سالي كه در آن قرار داريم سال بحران آب است افزود: مهم ترين مشكل و چالش بخش مركزي مشكل آب است و  دراين زمينه  مكاتبات زيادي با شوراها و دهياران انجام شده است.

آزاديان طرح هادي را يكي از نگراني هاي بخش مركزي عنوان كرد و گفت: با رويكرد مثبت فرماندار در زيرساخت ها اميد است آنچه كه مدنظر شوراها و دهياران بوده عملی شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: