• جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-1385-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

استقبال مجلس از بازنگری در ماموریت سازمان جوانان

در دیدار رئیس مجمع نمایندگان مازندران و نماینده مردم ساری از خانه جوان استان مازندران بر استقبال مجلس شورای اسلامی از بازنگری درماموریت های مرتبط با امورجوانان تاکید شد.

به گزارش ایسنا مازندران، دراین نشست ابتدا هریک از اعضا خانه جوان استان مازندران به طرح مسائل ، مشکلات و مطالبات جوانان و به طور مشخص عدم توجه به جوانان در ادارات پرداختند و سپس پیشنهاداتی پیرامون اصلاح ساختار سازمان جوانان ارائه شد.

در ادامه رضیان و یوسف نژاد نمایندگان مازندران در خانه ملت به تفصیل پیرامون روند اصلاح ساختار و اجرای ماموریت های جدید سازمان توضیحاتی ارائه کردند.

نمایندگان مازندران با بیان این که مجلس در روند بررسی ها به نظرات و پیشنهادات جوانان توجه ویژه خواهد داشت متذکرشدند سمن های مرتبط با جوانان با هم اندیشی و همفکری نظرات منسجم خود را به نمایندگان منعکس کنند.

نمایندگان مازندران با طرح این پرسش که اصلاح ساختار و ماموریت جوانان با چه هدفی صورت می گیرد؛نگرانی خود را از مبهم بودن اهداف و جزییات طرح انتزاع و الحاق یا استقلال سازمان جوانان بیان کردند.

  گفتنی است؛همپوشانی فعالیت ها، موازی کاری  و تداخل وظایف و ماموریت های حوزه جوانان در وزارت خانه ها و نهادهای مختلف از دیگر مسائل پیش روی اصلاح ساختار استقلال یا انتزاع سازمان جوانان از وزارت ورزش و جوانان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: