• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-885-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران:

اصلاح کشت و مدیریت مصرف آب، مازندران را از بحران مصون می دارد

استاندار مازندران گفت: اصلاح کشت و مدیریت مصرف آب،مازندران را از بحران آب مصون می دارد.


محمد اسلامی در گفت و گو با ایسنا مازندران در حاشیه نخستین همایش راهبردهای مدیریت منابع آب در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری با بیان اینک ه  یکی از اهداف این همایش در تامین آب  شهر ساری و استان مازندران است  اظهار کرد: اگرچه کم آبی وجود دارد اما ما امسال با اصلاح کشت و مدیریت مصرف آب را انجام داده تا در آینده مشکل بحران آب نداشته باشیم.

وی افزود: همچنین با وجود کمبود آب و خشکسالی امسال با بر پایی این همایش ها  می خواهیم با حداقل مصرف، حداکثر استفاده از منابع آب را انجام دهیم تا در ۱۰سال آینده مشکل بحران آب نداشته باشیم.

استاندار مازندران در پاسخ به این که  با توجه به این که همایش در راستای کارگروه کشاورزی توسعه و تعالی اتاق فکر استان مازندران برگزار می شود،نتایج آن  چه نقشی در توسعه استان می تواند داشته باشد خاطر نشان کرد: این همایش موضوع مهمی است که امروز برای جهان ،ایران و مازندران اولویت داشته و در دستور کار قرار گرفته است.

اسلامی  تصریح کرد: ما به برگزاری این همایش ها نیاز داریم زیرا مدیریت منابع آب و حفظ محیط زیست متأثر از سیاست ها و راهبردهایی  است که می تواند ما را در رساندن به توسعه پایدار یاری رساند.

وی افزود: این همایش ها نتایجی خواهد داشت که ما می توانیم آن را در شورای برنامه ریزی استان مطرح و مصوب کنیم تا نتایج این همایش ها بی اثر نباشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: