• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-685-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

اعلام حمایت فرماندار محمودآباد از راه اندازی «تسهیلگران توسعه محمودآباد»

فرماندار محمودآباد صبح امروز با رئیس جهاد دانشگاهی مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش ایسنا مازندران ، یحیی یوسف‌پور فرماندار شهرستان محمودآباد امروز نهم اردیبهشت‌ ماه با واحد عبدالهیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در ساری دیدار  و گفت‌وگو کرد.

در این دیدارعبداللهیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با اشاره به وجود 14 کارگروه در اتاق فکر توسعه و تعالی استان مازندران گفت: جهاد دانشگاهی مازندران مسئولیت کارگروه مدیریت دانش و توسعه رسانه‌ای این اتاق را بر عهده دارد و برای اجرای برنامه‌های شهرستان محور این کارگروه نیازمند همکاری فرمانداران است.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی سازمانهای توسعه شهرستانها در قالب تسهیلگران توسعه با محوریت فعالین و تسهیل گران و حمایت فرمانداران پیش بینی شده است گفت: با توجه به حمایت فرماندار محمودآباد، آمادگی راه اندازی «تسهیلگران توسعه محمودآباد» از طرف اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران وجود دارد.

عبداللهیان با اشاره به برخی از فعالیت‌های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی جهاد دانشگاهی افزود: جهاد دانشگاهی مازندران جهت ایجاد دفتر جهاد دانشگاهی در شهر محمودآباد اعلام آمادگی می نماید.

در ادامه یحیی یوسف‌پور، فرماندار شهرستان محمودآباد با اعلام آمادگی خود در زمینه همکاری در کارگروه مدیریت دانش و توسعه رسانه‌ای، اتاق فکر توسعه و تعالی استان، افزود: محمودآباد مستعد توسعه همه جانبه است و هرگونه فعالیتی که این توسعه را تضمین کند مورد حمایت قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: هر گونه نیازمندی‌هایی که بتواند ظرفیت‌های جهاد و همچنین اتاق فکر توسعه و تعالی استان را در این شهرستان به فعلیت درآورد، مرتفع می‌کنیم.

فرماندار محمودآباد از طرح‌های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی جهاد دانشگاهی استقبال کرد و افزود: برای اقدامات پژوهشی، فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی تلاش خواهیم کرد تا مکان مناسبی را برای استقرار  دفتر جهاد دانشگاهی در محمودآباد اختصاص دهیم.

وی از تعدد مراکز تصمیم‌گیری در فعالیت‌های اجرایی انتقاد کرد و ضمن تاکید بر توجه به نقد سازنده همراه با ارائه راه‌کار، گفت: متاسفانه همراهی با دولت که نیاز رشد و پیشرفت جامعه است را کمتر شاهد هستیم و اغلب نقدها تخریب‌گونه  است تا دلسوزانه.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: