• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-585-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم شهرستان های نور و محمود آباد خبر داد

آغاز پروژه لاین جنوبی جاده آلشرود به چمستان از اواخر اردیبهشت

نماینده مردم شهرستان های نور و محمود آباد از آغاز پروژه لاین جنوبی جاده آلشرود به چمستان و چمستان به نور از اواخر اردیبهشت خبر داد.

با توجه به مشکلاتی که جاده چمستان به آمل برای مردم این مناطق به وجود آورده و گاها اتفاقات ناگواری در این جاده به وقوع می پیوندد،علی اسماعیلی در گفت و گو با ایسنا مازندران اظهار کرد:در حال حاضر پیمانکاران بر روی پل های آلشرود، رزک، بنفشه ده، ایزخورده، کردآباد و آهودشت مشغول به فعالیت هستند.

وی در ادامه افزود: از اواخر اردیبهشت به محض مساعد شدن شرایط جوی لاین جنوبی این جاده آغاز و تا نور هم ادامه پیدا خواهد کرد تا برای همیشه مشکلات  این منطقه مرتفع شود؛با اتمام این پروژه  مشکلات امنیتی آن برطرف می شود.

اسماعیلی با اشاره به رشد 25 درصدی گردشگر امسال نسبت به سال گذشته در شهرستان نور گفت: با توجه به رشد گردشگر اقدامات خوبی را در این شهرستان رقم زدیم که می توان به الحاق 200 هکتار به پارک جنگلی کشپل ، آسفالت راه های روستایی برای جذب و سهولت گردشگر، آسفالت 70 کیلومتر جاده چمستان ،آسفالت 50 کیلومتر راه روستایی بخش مرکزی ، پیشنهاد طرح  هزار و 200 شغل برای پارک جنگلی نور و همچنین تبدیل چهار هزارهکتارجنگل ایزدشهر به پارک و پیشنهاد هزار و 200شغل اشاره کرد.

نماینده مردم نورو محمودآباد با بیان اینکه به دنبال سرمایه گذار برای پارک جنگلی کشپل  هستیم اضافه کرد: در تلاشیم تا منطقه لاویج را به عنوان پارک گردشگری ایران معرفی کنیم .

* جاده چمستان به آمل در گیر مشکلات بودجه ای

 علی شادمان فرماندار شهرستان نور در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه جاده چمستان به آمل یک جاده بین دو شهرستان است اظهار کرد: طی جلساتی که با مدیران استانی و نماینده مردم نور و محمود آباد برگزار شد، تصمیمات مهم اتخاذ و پیمانکاران قول مساعد در شروع انجام عملیات در کوتاه ترین زمان ممکن  را دادند.

وی با اشاره به اینکه در روند اجرای پروژه لاین جنوبی جاده آلشرود به چمستان شش پل وجود دارد تاکید کرد:  با توجه به مشکل اعتباری و آماده سازی پل ها در این جاده که بخش مهمی را به خود اختصاص داده است ، امیدواریم با حل شدن مشکل تعیین اعتبار و به اتمام رسیدن پروژه موقعیت مناسبی را برای مردم شهر و منطقه رقم بزنیم.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: