• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-2986-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

در دیدار روسای جهاد دانشگاهی مازندران و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری صورت گرفت

بسط و تبادل نظر درباره آمایش و اتاق توسعه و تعالی مازندران

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری  در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی مازندران درباره موضوع آمایش و اتاق فکر توسعه و تعالی استان به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند. 

به گزارش ایسنا مازندران ، محمد علی بهمنیار، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری صبح امروز 28 فروردین ماه با واحد عبدالهیان، سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.

در حاشیه این دیدار محمد علی بهمنیار با اشاره به محورهای این دیدار گفت: این نشست با هدف ارتباط بیشتر بخش خبرگزاری با دانشگاه و مراکز جهاد دانشگاهی بوده تا با اطلاع‌رسانی مناسب بتوانیم تعامل بیشتری در بخش‌های پژوهشی و غیر پژوهشی با جهاد دانشگاهی داشته باشیم.

وی افزود: در این نشست علاوه بر حوزه آموزشی، درباره فعالیت‌های اثربخش فرهنگی در دانشگاه و برخی برنامه کلی در استان، بحث آمایش و اتاق فکر استان صحبت‌هایی انجام شد و تبادل اطلاعات صورت گرفت.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری تصریح کرد: این دانشگاه آمادگی دارد تا درباره موضوعات  پژوهشی با جهاد دانشگاهی استان همکاری داشته باشد.

وی درباره نقش جهاد دانشگاهی در توسعه استان، گفت: جهاد دانشگاهی یکی از نهادهایی است که از اول انقلاب در مسیر پیشرفت کشور گام برداشته  و همیشه سعی کرده در موضوعاتی که نیاز جامعه، بر زمین مانده و یا کمتر به آن توجه شده است ورود کند و به عنوان ضرورت پیگیر باشد.

بهمنیار اظهار کرد: حوزه‌ای که این دانشگاه با جهاد دانشگاهی مرتبط است بخش کشاورزی است که این نهاد تا کنون توانسته اقداماتی داشته باشد و ما شاهد کارکردهایی از این نهاد در این حوزه بودیم.

لازم به ذکر است محمد علی بهمنیار، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری پس از دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی به همراه، رنجبر معاون پژوهشی و  مومنی مدیر روابط عمومی این دانشگاه از خبرگزاری ایسنا و ایکنا بازدید کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: