• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-2686-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

انعقاد تفاهم نامه همكاری بین دانشگاه مازندران و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

تفاهم نامه همكاری بین دانشگاه مازندران و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منعقد شد.


به گزارش ایسنا مازندران،يادداشت تفاهم همكاري بین دانشگاه مازندران و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، به امضا دکتر محمد حسین فاطمی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و دکتر ربانی رئیس مرکز مطالعات راهبردی و روابط فرهنگی آن سازمان رسید.

بر اساس این گزارش، يادداشت تفاهم همكاري بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي و دانشگاه مازندران، با تاکید بر گفت ‌و گوهای فرهنگی نخبگان و پیشینه تفاهم و هم فكري بين اندیشمندان ایرانی، آسیای مرکزی، قفقاز و ترکیه و همچنین، پیرو اجلاس فرهنگی که در دی‌ماه سال گذشته برگزار شد، در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی امضا شد.

برپايي نشست‌هاي دوره‌اي، فراهم سازي زمينه سفر استادان و اعضای هيات‌ علمي دانشگاه هاي ايراني عضو مجمع، اجراي برنامه‌هاي دبيرخانه‌ علمي گفت ‌و گوهاي فرهنگي دانشگاه و تقويت و توسعه همكاري‌هاي فرهنگي بين‌المللي مراكز علمي و تحقيقاتي از جمله بندهای این يادداشت تفاهم است.

همچنین این تفاهم نامه، به تشكيل گروه تخصصی و مطالعاتي، انجام پژوهش‌هاي نظري و كاربردي، راه اندازي فصل نامه تخصصي علمي پژوهشي، برگزاري نشست‌ها و كارگاه هاي تخصصي و راه‌اندازي وب سايت دبيرخانه مجمع گفت ‌و گوهاي فرهنگي اشاره دارد.

به گزارش ایسنا مازندران،اين يادداشت تفاهم به منظور افزايش همكاري براي مبادلات علمي، فرهنگي و همكاري مشترك با دبيرخانه علمي مجمع گفت ‌‎و گوهاي فرهنگي ايران، آسياي مرکزی، قفقاز و تركيه به امضای طرفین رسیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: