• شنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-10714-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران:

آتش سوزی قهوه خانه ای در چالوس 15 مصدوم به جا گذاشت

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران گفت: آتش سوزی قهوه خانه ای در چالوس 15 مصدوم به جا گذاشت.

ذکریا اشکپور در گفت وگو با ایسنا مازندران اظهار کرد: در  ساعت 19 و 19 دقیقه  روز جمعه ۲۴ فروردین خبر حادثه آتش سوزی قهوه خانه ای در چالوس به مرکز پیام اورژانس غرب استان اعلام و بلافاصله آمبولانس پایگاهای اورژانس این شهرستان به محل حادثه  اعزام شدند.

وی افزود: بر اساس گزارش های رسیده از ستاد هدایت درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این حادثه ۱۰ نفر آقا دچار سوختگی شدند و یک نفر دیگر دچار مصدومیت شد که به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شدند.

وی گفت: بر اساس گزارش های تکمیلی تعداد افراد دچار سوختگی ۱۲ نفر و افراد دچار آسیب های متعدد به اندام ها سه نفر اعلام شد.

اشکپور تصریح کرد: ۶ نفر از افرادی که دچار سوختگی شدند جهت ادامه درمان در مرکز تخصصی سوختگی به بیمارستان زارع ساری منتقل شدند.

*پسرقهوه خانه پدر را به آتش کشید

سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری عامل آتش سوزی عمدی در قهوه خانه ای در "بازار روز" شهرستان چالوس دقایقی پیش در کمتر از دو ساعت خبر داد .

وی افزود: با حضور ماموران پلیس و آتش نشانی حریق در کمتر از یک ساعت مهار شد که در این حادثه ۱۱ نفر دچار سوختگی و مصدومیت شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه این حریق عمدی بوده از شناسایی و دستگیری عامل آتش سوزی در کمتر از دو ساعت خبر داد .

میرفیضی، افزود: متهم به آتش سوزی فردی به نام "م -ک " فرزند مسئول این واحد صنفی و قهوه خانه بوده که به علت اختلافات شخصی با پدرش، مرتکب این عمل شد .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: