• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-1886-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

معاون متوسطه آموزش و پرورش استان مازندران خبر داد

برگزاری شانزدهمین کنفرانس ملی ریاضی در مازندران

معاون متوسطه آموزش و پرورش استان مازندران از برگزاری شانزدهمین کنفرانس ملی ریاضی در این استان خبر داد.

اسفندیار نظری در گفتگو با ایسنا مازندران گفت: شانزدهمین کنفرانس ملی ریاضی در سال 97 در تاریخ 9تا 12 مرداد ماه در شهرستان بابلسر به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش و شهرستان بابلسر برگزار می شود.

 وی هدف از برگزاری کنفرانس را توانمند سازی معلمان از دوره ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم  در راستای کیفیت بخشی و ارتقای رشته ریاضی دانست و افزود: در حال حاضر گرایش دانش آموزان در رشته ریاضی نسبت به رشته تجربی و انسانی پایین تر است و ما در صدد هستیم تا با برگزاری این کنفرانس در جهت توانمند سازی آموزشی معلمان و همچنین ایجاد علاقه بیشتر در دانش آموزان به سمت رشته ریاضی را ایجاد نماییم تا نگرانی در رشته ریاضی را در کشور و استان مازندران نداشته باشیم.

نظری  در ادامه افزود: از اقای زرافشان معاون وزیر آموزش و پرورش به عنوان سخنران ویژه این کنفرانس بین المللی دعوت به عمل خواهد آمد.

معاون متوسطه آموزش و پرورش استان مازندران در یاد آور شد: پانزدهمین دوره کنفرانس ملی در بوشهر برگزار شد که اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران با همکاری آموزش و پرورش بابلسر و دانشگاه مازندران و انجمن علمی ریاضی کشور برای برگزاری کنفرانس ملی در مرداد 97 اقدام نمود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: