• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-987-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

مسئول راهیان نور مازندران مطرح کرد

نقش پر رنگ رسانه ها در انتقال مفاهیم دفاع مقدس

مسئول راهیان نور مازندران گفت: نقش رسانه ها در انتقال مفاهیم دفاع مقدس و تولید قدرت نرم پر رنگ و چشمگیر است.

به گزارش ایسنا مازندران،حسینعلی رضایی در جمع خبرنگاران  گفت:مقام معظم رهبری فرهنگ را به مثابه هوا در جامعه می داند در این فضا و هوا همه ما با هر گرایشی که باشیم نفس می کشیم و هر کدام از ما قدرالسهم و تکلیفی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که جلوه آن در راهیان نور و مناطق عملیاتی است، داریم.

وی افزود: دوران دفاع مقدس یکی از طلایی ترین دوران ها و بخشی از تاریخ پرافتخار این مرز و بوم است که هویت بخش نسل های امروزی است .

رضایی تصریح کرد: اگر بتوان بخوبی مفاهیم و ارزش های  دوران دفاع مقدس را به نسل های بعد انتقال بدهیم پشتوانه ماهیتی و قوام فرهنگ دینی و اعتقادی جامعه ما خواهد شد.

مسئول راهیان نور مازندران یادآور شد: برای انتقال این مفاهیم طبیعتا ابزار عصر خود را می طلبد، امروز با توجه به اینکه در عصر ارتباطات و رسانه هستیم موثرترین و کارآمدترین ابزار رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی هستند.

وی خاطرنشان کرد: نقش رسانه ها در انتقال مفاهیم دفاع مقدس و تولید قدرت نرم از این مفاهیم ارزشمند و مقابله با هجمه های رسانه های معاند برعلیه راهیان نور و تبیین جایگاه متعالی این حرکت عظیم فرهنگی بسیار چشمگیر  و پر رنگ است.

رضایی تصریح کرد: قرارگاه رسانه ای شهید کابلی با هدف وحدت رویه در دو محور تولید هوشمندانه و توزیع هدفمندانه اخبار راهیان نور برای دومین سال پیاپی است که به عنوان منبع تولید و نشر اخبار و گزارشات برنامه های فرهنگی اعتقادی راهیان نور سپاه کربلا با کمک رسانه های مکتوب و مجازی استان در حال فعالیت است.

مسئول راهیان نور مازندران افزود: قرارگاه رسانه ای شهید کابلی در این بازده یک ماه  سفر راهیان نور با تولید و نشر و بازنشر قریب به هزار و 150 خبر و همراهی ۹۴ رسانه استانی، ملی و بین المللی با پیشرفت ۱۰ درصدی در تولید و نشر خبر و رشد ۴۵درصدی در تنوع رسانه ها نسبت به فعالیت سال گذشته خود به وظیفه اطلاع رسانی خود اقدام نموده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: