• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1584-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران خبر داد

انعقاد ۱۴۱ قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: در سال گذشته ۱۴۱ قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

به گزارش ایسنا مازندران،سید مصطفی موسوی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: شهرک های صنعتی علاوه بر تأمین امکانات زیربنایی و زیرساختی مناسب، توجیه‌پذیر و اقتصادی هستند.

وی افزود: شهرک های صنعتی بستری را فراهم می کند تا ضمن حفظ مسائل زیست محیطی و استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در کنار یکدیگر، زمینه ایجاد همکاری را ايجاد نموده و موجب هم افزایی واحدهای صنعتی شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به مزیت‌های استقرار واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی بیان داشت: عدم نیاز به کسب مجوز جداگانه از ادارات و سازمان ها، کاهش هزینه‌های سرمایه‌ای به دلیل استفاده از خدمات مشترک و تهیه زمین مناسب، از مهم ترین مزیتهای سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی است.

موسوی تصریح کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال و در راستای جذب سرمایه‌گذار و همچنین افزایش تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، اين شرکت موفق به جذب ۱۴۱ متقاضی سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده است.

وی خاطرنشان کرد: با انعقاد ۱۴۱ قرارداد با سرمایه گذاران ۶۳ هکتار زمین برای راه اندازی واحدهای تولیدی، به سرمایه گذاران واگذار شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: