• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-1286-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران:

جذب معلمان حق التدریس بر اساس شاخص ها و رتبه بندی ها صورت می گیرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران گفت: جذب معلمان حق التدریس بر اساس شاخص ها و رتبه بندی ها صورت می گیرد.

به گزارش ایسنا مازندران عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران در گفتگو با ایسنا مازندران، در خصوص جذب معلمان حق التدریس پیش دبستانی و نیروهایی خرید خدمت اظهار کرد:با وجود بیش از سه هزار نیروی پیش دبستانی فعال، جذب نیروها طبق سهمیه ای که وزارتخانه به ما داده و بر اساس شاخص ها و رتبه بندی ها انجام می شود.

وی افزود: طی دوسال گذشته بیش از 500 نفر نیروهای حق التدریس پیش دبستانی سال قبل از 90 را جذب کردیم و امسال هم به محض دادن مجوز با توجه به وجود کسری ساعت و همچنین ایجاد اشتغال این کار انجام می شود.

نیکزاد در ادامه استقبال اسکان نوروزی را بسیار خاص و ویژه دانست وافزود:امسال نسبت به سال گذشته در اسکان نوروزی افزایش 22 درصدی را شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش بیش از 406 هزار نفر روز مسافر را از بین فرهنگیان، کارکنان دولت و آزاد اسکان داد که شهرهایی چون رامسر، ساری و بابلسر رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران خاطرنشان کرد: در نوروز 97 حدود 40 پایگاه و با تقسیم بندی کلاس ها بر اساس امکانات ( ویژه، الف،ب) پذیرای مسافران وگردشگران بوده و در مجموع سه هزار و 14 کلاس برای اقامت نوروزی تجهیزشد.

وی در خصوص تغییرات مدیریتی در بدنه آموزش و پرورش گفت: چون ما در بدنه دولت هستیم و تیمی که اکنون در حال انجام کار است با کمک همه بسته شد و همه همکاران با هم همراه هستند تغییرات جدی نداریم مگر در موارد خاص و شرایط ویژه برای رفع مشکلات و ارتباط نزدیک تر که بسیار جزئی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران، آموزش و پرورش را به صورت اداره مشارکتی با همه سازمانها و نهادها دانست و تصریح کرد: با کمک و همکاری همه افراد درون سازمانی و برون سازمانی خصوصا نهادها و اشخاص برون سازمانی به رشد می رسیم.

نیکزاد تصریح کرد:اگر آموزش و پرورش مهم ترین اولویت برای همه ارکان جامعه باشد آن کشور به شکوفایی و پیشرفت می رسد؛ در غیر این صورت چنین نخواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: