• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-1186-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی از جهاد دانشگاهی مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با حضور در جهاد دانشگاهی مازندران با واحد عبدالهیان سرپرست این نهاد انقلابی دیدار و در دفتر خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا حاضر شد.

به گزارش ایسنا مازندران، واحد عبدالهیان سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران در این دیدار گفت: جهاد دانشگاهی مازندران برای توسعه استان دغدغه‌مند بوده و در این راستا طرح‌ها و پروژه‌های مهم پژوهشی در دست اقدام دارد.

وی افزود: با همراهی مسئولان ارشد استان و مسئولان محلی تلاش خواهیم کرد گام به گام  طرح‌هایمان را اجرایی کنیم.

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با بیان اینکه جهاد دانشگاهی مازندران در فضای رسانه‌ای منافع عام را بر منافع خاص ترجیح می‌دهد، تصریح کرد: این نهاد به دنبال توسعه مازندران از طریق خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا و مرکز افکارسنجی است.

وی با اشاره به اینکه خبرگزاری ایسنا با رویکردهای توسعه محور به عنوان خبرگزاری پیشرو در توسعه استان محسوب می‌شود، افزود: در حال حاضر جهاد دانشگاهی مازندران متولی کارگروه مدیریت دانش توسعه رسانه‌ای استان است و لازم است ظرفیت  رسانه‌ای استان در راستای توسعه همه جانبه استان ظهور و بروز یابد.

در ادامه دلاور حیدرپور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، گفت: فعالیت‌های جهاد دانشگاهی ارزشمند است و سازمان جهاد دانشگاهی نیز در بخش‌های مربوط به خود از آن حمایت می کند.

وی با اشاره به اینکه در فضای رسانه‌ای در مازندران باید مستند و بر اساس واقعیت‌ها ورود کرد، گفت: برخی از اخبار که بر اساس سلایق شخصی و یا غیر واقعی منتشر می شود نتیجه‌ای جز سلب اعتماد مردم  نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا مازندران، دلاور حیدرپور پس از دیدار با سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران با حضور در دفتر خبرگزاری های ایسنا و ایکنا با مسئولان این دو خبرگزاری به گفت‌و‌گو پرداخت.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: