• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-1387-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران خبر داد

واریز عیدی خبرنگاران مازندرانی از فردا

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران از واریز عیدی خبرنگاران مازندرانی از فردا خبر داد.


علی یوسفی  گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته خانه مطبوعات و پیگیری‌های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از فردا توزیع هدیه روز خبرنگار به عنوان عیدی به اصحاب رسانه مازندران آغاز می‌شود.

وی افزود: اولویت پرداخت هدیه روز خبرنگار با اعضای خانه مطبوعات است. ابتدا اعضای تأیید شده خانه مطبوعات مازندران این هدایا را دریافت کرده و سپس بر اساس سهمیه رسانه‌ها با ارسال لیست توسط مدیران مسئول به خانه مطبوعات، سایر همکاران معرفی شده از این هدیه برخوردار می‌شوند.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران  خاطرنشان کرد:خانه آماده بررسی روزانه ثبت‌نام همکاران در سامانه جامع خانه مطبوعات کشور است که امیدواریم مدیران مسئول و سایر همکاران عرصه رسانه به این مهم اهتمام جدی داشته باشند.

وی یادآور شد:سهمیه رسانه‌ها همچون سال‌های گذشته بدین ترتیب است که روزنامه‌های مازندران 8 نفر، هفته‌نامه‌ها 3 نفر، خبرگزاری‌ها 9 نفر، پایگاه‌های خبری 2 نفر، دوهفته‌نامه‌ها و ماهنامه‌ها و سایر نشریات غیردولتی یک نفر و روزنامه‌های سراسری بر اساس رتبه به ترتیب 3، 2 و 1 نفر را به خانه مطبوعات معرفی کنند.

یوسفی افزود:هدیه روز خبرنگار به رسانه‌هایی تعلق می‌گیرد که تا پیش از 17 مرداد 96 مجوز دریافت کرده‌اند.

 

به گزارش ایسنا مازندران،برای دریافت هدیه روز خبرنگار، مدیران مسئول رسانه‌های دارای مجوز اسامی همکاران رسانه‌ای را در قالب فایل اکسل با ذکر مشخصات شخصی و شماره حساب یا شماره کارت بانک ملی در قالب نامه‌ای رسمی با مهر رسانه متبوع به آدرس ایمیل khmm1396@gmail.com بفرستند


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: