• جمعه ۱۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-4385-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران در بازديد از چند طرح و پروژه شهرداري ساري؛

فضای مرده شهر ساری با ظرفيت سازی تبدیل به محیطی پویا شده است

استاندار مازندران در بازديد از چند طرح و پروژه شهرداري ساري گفت: فضای مرده شهر ساری با ظرفيت سازي تبدیل به محیطی پویا شده است.

 

به گزارش ایسنا مازندران،محمد اسلامي در بازديد از چند طرح و پروژه شهرداري ساري گفت : يكي از وظايف اساسي مديريت شهري فراهم كردن يک زندگي راحت و با كيفيت براي مردم است.

وي افزود: در شهرساري در چند سال گذشته يك تحول اساسي ايجاد شده است و فضاي مرده و غيرقابل استفاده که تهديدي براي جامعه بوده احيا شده و با ظرفيت سازي و سرمايه گذاري به يک محيط امن با كيفيت و قابل استفاده براي مردم در همه سطوح از كودكان و نوجوانان تا بزرگسالان تبديل شده است.

مقام عالي دولت در مازندران با اعلام اين نكته كه استانداري از طرح هاي شهرداري حمايت مي كند تاكيد كرد: با تحقق تركيبي از اين طرح ها مركز استان به يك كانون گردشگري و مفرح تبديل می شود.

اسلامي ادامه داد: ايمن سازي رودخانه تجن يک كار نفيس است كه موجب هدايت آب هاي سطحي هم شده است .

وي احداث پارك بانوان را با توجه به شرايط خاص بانوان كاري ارزشمند خواند و گفت:مطمعنا اين پارك نيز براي توسعه ورزش و سلامتي بانوان بسيار مهم است .

اسلامي یادآور شد: با تحقق طرح ها و پروژه هاي شهرداري ساري اين شهرستان به مقصد نفيس گردشگري تبديل می شود.

به گزارش ایسنا مازندران، استاندار مازندران  امروز با همراهي نبيان معاون عمراني استانداري مازندران ، عبوري شهردار ساري و اعضاي شوراي شهر ساري از مجموع پارك بانوان ، فاز اول و دوم پارك ملل و پارك جنگلي زارع ساري بازديد نمود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: