• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-6414-5
  • خبرنگار : 49004
  • منبع خبر : ----

فرماندار بابل خبر داد:

گشایش نخستین برج موزه کشور در بابل

فرماندار بابل گفت: نخستین برج موزه کشور در بابل نوروز امسال بازگشایی می شود.


قربانعلی ولی‌زاده بورا  در گفت و گو با ایسنا مازندران؛با بیان اینکه ستاد تسهیلات سفر نوروزی از دو ماه پیش تشکیل شده، افزود: در این ستاد ۱۰ کمیته ویژه تسهیلات سفر نوروزی را تعیین و مشخص نمودیم که خوشبختانه جلسات با هماهنگی خوبی از سوی مسئولین کمیته‌ها تشکیل شد.

ولی زاده در ادامه خاطرنشان کرد: دغدغه و اولویت اصلی ما در نوروز امسال، ارائه خدمات با بهترین کیفیت به شهروندان و مسافرین،فراهم نمودن محیطی با نشاط و شاد با اجرای برنامه‌های آیینی، بومی و محلی، معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان با ایجاد غرفه‌هایی در ورودی و خروجی سطح شهرستان و نهایتا زیباسازی و فضاسازی محیط‌ های شهری و روستایی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل همچنین تصریح کرد: در همین راستا ما کمیته‌های بازرسی و نظارت را از تاریخ ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین فعال کردیم که نظارت جدی بر کلیه اماکن عرضه کالا و خدمات را داشته باشند.

وی همچنین افزود: در رابطه با اسکان مسافرین ستاد اسکان فرهنگیان، برخی از مدارس نوساز شهرستان را آماده پذیرایی از مسافرین عزیز نموده است.

فرماندار بابل همچنین اظهار کرد: مکان‌هایی برای استراحت موقت مسافران توسط شهرداری تعیین شد و همچنین هتل‌ها و مهمان‌پذیرهایی سطح شهر آمادگی کامل را برای پذیرش مسافرین را دارند.

ولی زاده افزود: امسال برای اولین بار مسافرین تور بابل‌گردی می‌توانند از مجموعه اماکن تاریخی محوطه دانشگاه علوم پزشکی بازدید داشته باشند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: گشایش نخستین برج موزه شمال کشور و دومین موزه بابل در بنای تاریخی برج دیده‌بانی را هم در ایام نوروز انجام خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: