• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-1087-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره «رویش» در دانشگاه مازندران

چهارمین جشنواره فرهنگی هنری  و مذهبی «رویش» دانشگاه مازندران 16 اسفند ماه 96 در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران به کار خود خاتمه داد.

به گزارش ایسنا مازندران، چهارمین جشنواره فرهنگی هنریو مذهبی «رویش» دانشگاه مازندرانکه از 12 اسفند ماه 96 کار خود را آغاز کرد 16 اسفند ماه با برگزاری مراسم اختتامیه در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران به کار خود خاتمه داد.

حیدر جانعلی زاده معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه مازندران در این مراسم که با حضور تنی چند از مدیران و کارشناسان فرهنگی، دبیران کانون های های دانشجویی ، هنرمندان و دانشجویان فعال کانون های فرهنگی وهنری و مذهبی این دانشگاه و داوران جشنواره برگزار شد؛ ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن گفت: این جشنواره تحت عنوان رویش، فرصتی برای شکوفایی و جهت ‌دهی به استعدادهای هنری و فرهنگی دانشجویان و شناسایی هنرمندان جوان و متعهد بسیاری از طریق این جشنواره است.

وی افزود: هدف اصلی از این جشنواره صرفاً برگزاری یک جشنواره و تقدیر از برگزیدگان نیست، بلکه شناسایی و توانمندسازی دانشجویان مستعد، جهت‌دهی به این استعدادها و تعالی فضای فرهنگی و هنری دانشگاه‌ها و تلاش برای رویاندن و توسعه بخشیدن فعالیت های فرهنگی ،هنری و مذهبی است.

جانعلی زاده ادامه داد:  با برگزاری این جشنواره در سطح دانشگاه فضای دانشگاه به فضایی پر از امید مبدل می گردد و زمینه توانمندی و فعالیت های دانشجویی ترغیب می شود و همکاری و تعامل سازنده را  تجربه و تمرین  کرده، تا اینکه زمینه حضور خود را در جشنواره های ملی آماده سازند.

در ادامه این جشنواره با حضور معاون فرهنگی و اجتماعیی، مدیر و کارشناسان فرهنگی  دانشگاه مازندران  ازکانون های برتر ، فعالان دانشجوی در جشنواره، نفرات برتر در جشنواره تئاتر تک جشنواره در رشته های نمایش نامه نویسی،  تئاتر، و فیلم با اهدای لوح تقدیی و تندیس جشنواره تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: