• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-3885-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

فرمانده مرزبانی ناجا:

فرهنگ دفاع مقدس در مرزبانی ادامه دارد

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: فرهنگ دفاع مقدس در مرزبانی ادامه دارد.

 

به گزارش ایسنا مازندران، قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در آئین تودیع و معارفه فرماندهی دریابانی مازندران اظهار کرد: ما معتقدیم انقلاب ما در مسیر ظهور امام زمان است.

وی با قدردانی از همکاری دستگاه های اجرایی و قضایی خاطرنشان کرد: مرزبانی مازندران در چهار سال گذشته با پیشرفت های زیادی همراه بوده که نشان از همکاری دستگاه های اجرایی و قضایی استان است.

وی یادآور شد: مرزبانی به نمایندگی از 80 میلیون ایرانی در حال نگهبانی از مرزها است و کارکنان مرزبانی با اختلاف 80 درجه ای در حال خدمت هستند.

رضایی تصریح کرد: مرزبانان جمهوری اسلامی افرادی خستگی ناپذیر هستند که برای خدمت به کشور تمامی خستگی ها را به جان می خرند.

وی با اشاره به اینکه توطئه های زیادی از سوی دشمنان در حال طرح ریزی است خاطرنشان کرد: به اذعان دشمنان، جمهوری اسلامی مرزهای خود را افزایش داده و این از قدرت نفوذ ایران است؛ این کشور در راستای آرمان انقلاب اسلامی در حرکت بوده و تمامی توطئه ها درحال خنثی شدن است.

رضایی با اشاره به این که فرهنگ دفاع مقدس در مرزبانی ادامه دارد یادآور شد: امسال در مرزهای شرقی 70 تن مواد مخدر کشف شد که با درگیری مسلحانه همراه بود.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: مرزبانی جمهوری اسلامی ایران با نگاهی انقلابی در حال حرکت است و همین باعث شده تا فرهنگ های دینی در مرزها گسترده شود.

وی خاطرنشان کرد: مرزبانان افرادی هستند که خود را ارزان نمی فروشند و حدود هشت هزار و 775 کیلومتر مرز نیاز به پیگیری خدمات رفاهی برای مرزبانی دارد.

رضایی افزود: این انتظار وجود دارد که مجلس شورای اسلامی شغل مرزبانی را به عنوان یکی از مشاغل سخت معرفی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: