• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-3785-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران:

یکپارچگی دستگاه ها موجب افزایش ضریب امنیتی می شود

استاندار مازندران گفت: یکپارچگی دستگاه ها موجب افزایش ضریب امنیتی می شود.


به گزارش ایسنا مازندران،محمد اسلامی استاندار مازندران در آئین تودیع و معارفه فرمانده دریابانی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی به خاطر در معرض خطر بودن متمایز از دیگر شغل ها است.

وی خاطرنشان کرد: در بخش نظامی خط و مرز مشخص است اما در بخش مرزبانی و نیروی انتظامی خط و مرز مشخص نیست و امکان دارد دشمن از هر مسیر هجمه وارد کند.

اسلامی گفت: قدرت تشخیص و ایجاد سامانه های جدید از ظرفیت مرزبانی است که توانسته موجب پیشرفت مرزبانی شود.

استاندار مازندران گفت: حاکمیت وظیفه دارد تا موجب رشد و بلوغ جامعه باشد و پاسخگویی باید ضریب افزایشی داشته تا موجب جلب رضایت مردم شود و یکپارچگی دستگاه ها موجب ضریب امنیتی می شود.

وی گفت: مازندران یکی از استان هایی است که مردم آن سهمی زیاد در زمینه های مختلف انقلاب داشته اند که به عنوان نمونه حضور  بی شمار رزمندگان آن ها بوده است.

اسلامی خاطرنشان کرد: تمامی افراد مازندرانی نسبت به سرنوشت خود حساس هستند که حضور بیش از 90 درصدی در انتخابات اخیر نشان دهنده این ادعا است و امیدواریم روند توسعه و سازندگی مازندران از سوی مسئولان رخ دهد تا جوابگوی مردم استان باشیم.

*اطاعت از رهبری پیشرفت کشور را رقم می زند

در ادامه این مراسم سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران اظهار کرد: سابقه استان مازندران در سلحشوری، دین مداری و دفاع از اهل بیت طولانی است.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه ارگان های مازندران از یکدلی و یکرنگی برخورداری است که این امر باید تقویت شود.

بابایی با اشاره به این که قبل از انقلاب نیروهای نظامی سرباز شاه بودند و این امر خوشایند نبود گفت: پس از انقلاب نیروهای نظامی سرباز امام زمان شدند و دارای وظایف سنگین در مقابل خدا، ائمه معصومین و شهدا هستند.

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با بیان این که نیت ها در کار باید اخلاص و رضایت خدا باشد، تصریح کرد: اگر گوش به فرمان رهبری باشیم و با نیت رضای خدا کار کنیم موجب پیشرفت در کشور می شویم.

وی گفت: هر فردی که در پی سو استفاده در کشور باشد به طور حتم در آتش جهنم قرار دارد.

*دریابانان مجاهد فی سبیل الله هستند

حجت الاسلام قلی پور امام جمعه بابلسر نیز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده دریابانی مازندران اظهار کرد: کارکنان مرزبانی همواره در حال مجاهدت هستند.

 وی با اشاره به این که دریابانان مجاهدان فی سیبل الله هستندخاطرنشان کرد: سردار حسینی یک انسان با اخلاق و انقلابی است که خدمات خوبی را در زمینه کاری و مدیریتی در استان مازندران داشته است.

امام جمعه بابلسر تصریح کرد: با حضور فرمانده جدید امیدواریم رشد خوبی مانند قبل صورت گیرد، استان مازندران نیازمند نیروهای انقلابی است.

وی گفت: با تلاش باید مشکلات پیش روی استان برطرف شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: