• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-3685-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

فرمانده جدید دریابانی استان مازندران معارفه شد

سیدتقی حسینی فرمانده جدید دریابانی استان مازندران شد.

به گزارش ایسنا مازندران، آئین تودیع و معارفه فرماندهی دریابانی استان مازندران با حضور محمد اسلامی استاندار مازندران، قاسم رضایی فرماندهی مرزبانی ناجا، محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران، محمود میرفیضی فرماندهی انتظامی مازندران در مجتمع بانک کشاورزی بابلسر برگزار شد.

هوشنگ حسینی فرمانده سابق دریابانی استان مازندران در آئین تودیع و معارفه فرمانده دریابانی مازندران اظهار کرد: مراقبت از مرز دریایی به عهده دریابانی مازندران است.

وی خاطرنشان کرد: امنیت دریانوری به عهده دریابانی بوده که در 20 درصد حاکمیت مرزی تثبیت شده است.

فرمانده سابق دریابانی استان مازندران با اشاره به این که شناورها با امنیت در دریای مازندران در حال تردد هستند تصریح کرد: مازندران تنها استانی است که توانسته تمامی شناورهای استان را ساماندهی کند، اگر ناامنی در حال بروز باشد با ساماندهی نسبت به شناسایی شناور اقدام می شود.

حسینی گفت: سالم سازی دریا از طرح هایی بوده که در مدت بیش از 6 سال با رضایت مسافران همراه بوده و عوامل دریابانی با محوریت نیروی انتظامی از بروز هرگونه ایجاد ناامنی جلوگیری کردند.

وی خاطرنشان کرد: برخورد با قاچاقچیان یکی دیگر از ماموریت های دریابانی است که در این خصوص با رشد 100 درصدی همراه بوده است.

به گزارش ایسنا،در پایان این مراسم از زحمات از زحمات هوشنگ حسینی تجلیل و سیدتقی حسینی که فرماندهی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران را در کارنامه  به عنوان فرمانده جدید دریابانی مازندران معارفه شد.

گفتنی است در این مراسم امیرحسین سلیمانیان فرزند شهید سلمانیان از شهدای مرزبانی کشور به دستور فرمانده مرزبانی کشور به عنوان مرزیار افتخاری نیروی مرزبانی معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: