• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-3786-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

برگزاری اردوی ایران مرز پرگوهر در بابل

اردوی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران در قالب اردوی ایران مرز پرگوهر در بابل از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران برگزار شد.

به گزارش ایسنا مازندران،اردوی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران  در قالب اردوی ایران مرز پرگوهر با شرکت 40 دانشجو در بابل برگزار شد.

در این بازدید دانشجویان از شرکت تولید و بسته بندی غذایی «گلچین خرز» دیدن کردند.

علی پاداشی نماینده جهاد دانشگاهی مازندران در اردوی ایران مرز پرگوهر در گفت و گو با ایسنا مازندران، برگزاری این اردو را برای دانشجویان نوعی کارورزی دانست و افزود: همه دانشجویان علاقه وافری به برگزاری چنین اردوها دارند و معتقدند در این اردوها می‌توانند واقعیت‌های تلخ و شیرین صنعت کشورشان را حس کنند.

وی اظهار کرد: هدف از این اردو ارتقای روحیه خودباوری و آشنایی دانشجویان با تمدن فرهنگ و هویت ملی‌ است و دانشجویان در این بازدیدها از تمدن، فرهنگ و وضعیت صنعت در استان و کشور مطلع می شوند.

پاداشی عنوان کرد: با توجه به علاقه این دانشجویان به نظر می رسد برگزاری انگشت شمار این اردوهای ایران مرز پرگوهر  جوابگوی نیاز و علاقه مندی این دانشجویان نیست و همگی خواستار برگزاری بیشتر این‌گونه اردوها فرهنگی و علمی هستند.

.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: