• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-4514-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره گردشگری محمودآباد:

ساماندهی تابلو به دستان یک دغدغه ملی است

رئیس اداره گردشگری محمودآباد گفت: ساماندهی تابلو به دستان در سراسر کشور یک دغدغه ملی است.

 مهدی بهمنی در گفت و گو با ایسنا مازندران؛ با بیان این که حضور تابلو به دستان امروزه به معضل در کل شهرهای کشور و به خصوص شهر های ساحلی تبدیل شده ، اظهار کرد: قانون خاصی برای تابلو به دستان در سیستم قضایی تعریف نشده است.

وی گفت: آن ها با ایستادن در خیابان ها برای جذب مسافر اقدام می کنند و در واقع جرمی مرتکب نشده اند؛ پس جمع آوری آن ها فقط با گرفتن تعهد از این افراد صورت می گیرد و دوباره  تابلو به دستان به محل قبلی و کار خود باز می‌گردند.

دبیر ستاد خدمات سفر نوروزی محمودآباد بیان کرد: ساماندهی این افراد باید هر چه زودتر در دستور کار قرار گیرد زیرا بعضا افرادی در ظاهر تابلو به دستان مرتکب جرم های اخلاقی و اجتماعی شده و این از مشکلات و دغدغه های اصلی و ملی به شمار می آید.

وی افزود: خانه های اجاره ای از نظر ایمنی، امنیت و ارائه خدمات، مطلوب گردشگران و مسافران نبوده و شاید خود این ویلاها بعضا مورد استفاده افراد مجرم و معلوم الحال قرارگیرد.

رئیس اداره گردشگری محمودآباد گفت: سازمان میراث فرهنگی برای ساماندهی خانه های استیجاری و تابلو به دستان از شرکت های خصوصی استفاده نموده و مسئولیت ساماندهی آن ها بر عهده این شرکت ها است؛ البته این ساماندهی در راستا اهداف و تحت نظارت و بررسی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری انجام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: