• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-3285-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

بیش از 70 درصد طرح های اشتغال زایی در مازندران در حوزه کشاورزی است

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: بیش از 70 درصد طرح  های اشتغال زایی در مازندران در حوزه کشاورزی است.

به گزارش ایسنا مازندران، کامران اصغری روز پنجشنبه در نشست شورای اشتغال مازندران در مورد طرح وام اشتغال روستایی  گفت :به صنعتگران برای نوسازی ماشین آلات و سرمایه در گردش تسهیلات اشتغالزایی روستایی پرداخت می شود.

وی افزود: طرح روستاییان برای دریافت تسهیلات اشتغال پس از تائید در کارگروه فنی دستگاههای مرتبط ، برای پرداخت وام به بانک های عامل ارسال می شود و تاکنون سه هزار و 182 طرح در کارگروه فنی در شهرستان ها بررسی شد و 15 طرح نیز برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی به بانک ها معرفی شدند.

  مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران افزود: بیش از 70 درصد طرح اشتغال روستایی در مازندران مربوط به طرح های کشاورزی و بقیه در حوزه صنعت و خدمات است.

اصغری گفت: با تفویض اختیار ، سقف پرداخت تسهیلات برای اشتغال روستایی در استان ها به 60 میلیارد ریال افزایش یافته و.سقف اعتباری برای تسهیلات اشتغالزائی روستائی در گذشته تا 25 میلیارد ریال بوده که در سال جاری این رقم به سه هزار میلیارد ریال رسیده است.

اصغری گفت: تاکنون یک هزار و 650 میلیارد ریال از این تسهیلات به استان ابلاغ شده است.

وی میزان تسهیلات اشتغالزایی روستای تخصیص یافته به مازندران را هم حدود 610 میلیارد ریال اعلام کرد و  براساس مصوبه ابلاغی اخیر ، صنعتگران مستقر در نواحی صنعتی مناطق روستایی و شهرهای زیر 10 هزار نفر می توانند از وام اشتغال روستایی بهره مند شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: