• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-3085-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران مطرح کرد

ممکن نبودن گسترش عدالت بدون وجود نظام قضایی مقتدر

استاندار مازندران با اشاره به اینکه گسترش عدالت بدون وجود نظام قضایی مقتدر ممکن نیست گفت: نظام قضایی باید مقتدرانه و بدون ملاحظه حقوق دیگران را محقق کند.


به گزارش ایسنا مازندران،محمد اسلامی در مراسم معارفه دادستان مرکز استان اظهار کرد: در جمهوری اسلامی ایران باید برای گسترش عدالت تلاش  و در چهلمین سال انقلاب اسلامی بخشی از عقب ماندنی ها را جبران کنیم.

وی افزود: نظام قضایی مقتدر باید بدون ملاحظه و رعایت دقیق عدل و انصاف حقوق دیگران را محقق کند و هرگونه تعلل و کاستی پذیرفته نیست.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: جایگاه قضایی برای دوام و بقای انقلاب اسلامی بسیار مهم و رفیع است و ما باید بدانیم که گسترش عدالت بدون نظام قضایی مقتدر ممکن نیست.

وی تصریح کرد: ایجاد فرصت ها و هماهنگی ها برای توسعه جامعه مهم و حذف آسیب های اجتماعی و مبارزه با بیکاری و ایجاد اشتغال باید در دستور کار قرار گیرد و خوشبتانه برنامه های خوبی  در این موارد پیش بینی شده است.

اسلامی گفت: ما در راه پیشرفت جمهوری اسلامی ایران مزاحمت های بیروی زیادی داریم و باید از مزاحمت های درونی جلوگیری کرده و برای پیشبرد برنامه ها، دگرگونی ایجاد کنیم.

به گزارش ایسنا مازندران،در این مراسم با حضور استاندار مازندران و دادستان کل کشور از زحمات حجت الاسلام جعفری تجلیل و سید یونس حسینی عالمی به عنوان دادستان جدید مرکز استان معرفی شد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: